Jet Car Stunts – świetna gra!

Przed nami kolejna sympatycznie wyglądająca gra, która oczywiście jak już sama nazwa wskazuje polega na poruszaniu się pojazdem. Gier tego typu jest mnóstwo i zwykle grają w nie głównie mężczyźni. Kobiety wolą swoje produkcje, puzzle i łamigłówki. Jet Car Stunts nagradzane było wielokrotnie za to jakie jest. Czy gra zasługuje na uznanie? Sprawdźmy.

Do dyspozycji otrzymujemy niewielki, czerwony samochodzik oraz kilkanaście tras, które są coraz trudniejsze, wraz z naszym postępem w grze. Do tego dochodzą także trzy tryby rozgrywki. Pierwszym z nich jest zwykły samouczek, gdzie uczymy się sterować samochodem oraz innymi rzeczami. Kolejnym jazda na czas między kolejnymi checkpointami oraz casuali, gdzie po prostu mamy do dyspozycji trasy i trzeba je przejechać.

Grywalność stoi na niesamowitym wręcz poziomie. Dawno się tak nie bawiłem grając w grę na telefon. Dziwne, bo przecież nie jest to nic oryginalnego, czy też przełomowego. Dlatego też gra zdobyła takie uznanie wśród graczy i recenzentów z całego świata.

Przejdźmy do sprawy audiowizualnej. Grafika jest strasznie prosta, a mimo to nie przeszkadza to zbytnio. Jest to nawet zaleta, bo gra ma wtedy swój określony klimat, którym jest prostota, proste kształty. Na pewno za to odpowiadają też dość pastelowe kolory, które nie rażą w oczy i są przyjemne.

Niestety niektóre trasy irytują niesamowicie, więc nie jest to raczej gra dla ludzi o słabych nerwach, bo mogą uszkodzić swojego smartfona, jak zrobiło to kilka znanych mi osób. Nie rzucajcie swoimi telefonami ;)

Podsumowując – naprawdę warto!

Aplikacja dostępna w Google Play, Appstore i Marketplace.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button