Flashout 3D – futurystyczne wyścigi made in Poland

Polskie studio Jujubee wypuściło na rynek kilka dni temu swoją hucznie zapowiadaną produkcję wyścigową o nazwie Flashout 3D. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji przetestować wspomnianej gry, zachęcamy Was do zapoznania się z treścią tego wpisu.

Gra Flashout 3D daje nam szansę wzięcia udziału w futurystycznych wyścigach przyszłościowo wyglądających, latających statków. Zgodnie z zapowiedziami, głównym atutem opisywanej produkcji jest bez dwóch zdań jej oprawa graficzna. Nie tylko jednak pięknie przygotowany trójwymiar sprawia, że „ścigałkę” z Katowic nazwać można solidnie przygotowanym tytułem.

W tworze studia Jujubee zasiadamy za sterami nowoczesnego pojazdu, a naszym zadaniem jest dojechanie do mety przed naszymi wirtualnymi przeciwnikami. Im więcej wygrywamy, tym więcej plansz mamy odblokowanych, a na naszym koncie znajduje się więcej wirtualnej waluty, którą w specjalnym sklepie wymieniać możemy na ultra-nowoczesne dodatki do naszego statku.

W chwili obecnej Flashout oferuje tylko rozbudowany tryb kariery. Jego autorzy zapowiadają jednak, że już wkrótce pojawią się update’y, które dodadzą do produkcji, między innymi, Challenge Mode, pozwalający na grę poprzez sieć tryb Multiplayer, a także opcję pozwalającą zaimportować muzykę z urządzenia wprost do gry.

Ludzie z Jujubee postanowili nie tworzyć na potrzeby swojej futurystycznej produkcji nowych lokacji, a skorzystać z tych, które są nam już dobrze znane. Dzięki temu, grając we Flashout, możemy odwiedzić przyszłościowy Nowy Jork, Pekin czy Berlin, a sama gra sprawia wrażenie bardziej realistycznej.

Aby jeszcze bardziej wciągnąć graczy w wir rozgrywki, przygotowano w opisywanym tytule wiele różnego rodzaju osiągnięć do zdobycia. Nie zapomniano także o dodaniu globalnego rankingu, w którym każdy chętny –  w sposób niebezpośredni – może rywalizować z innymi ludźmi z całego świata.

Flashout 3D dostępny jest obecnie jedynie w AppStore. Cena gry wynosi niecałe 7 złotych. Jeszcze w tym miesiącu „ścigałka” od Jujubee zadebiutować ma także w Google Play. Niestety, nie znamy dokładnej daty premiery.

Ocena AppsBlog.pl: 5/5

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button