Pool Rebel – bilard

Bilard nie jest w Polsce zbyt popularny. Możliwe, że to z powodu dużego kosztu samego sportu. Są jednak ludzie, którzy spędzają godziny w barach, gdzie bilard czy snooker są dostępne dla odwiedzających, oczywiście za opłatą. Spójrzmy jak wygląda gra Pool Rebel, która dostępna jest na telefony z systemem Android.

Zasad gry objaśniać nikomu nie trzeba, bo to kilka zwykłych gier bilardowych, do których objaśnienia znaleźć możemy w Internecie albo też w tutorialach, które znajdziemy wewnątrz gry. Przy pierwszym uruchomieniu jesteśmy zapoznawani ze sterowaniem, które rozwiązano dość porządnie i nie ma problemów z obsługą nawet na dość małym wyświetlaczu mając nawet duże palce. Wszystko jest robione tak, żeby nie było z tym najmniejszych kłopotów.

Rozgrywkę możemy toczyć z komputerem, z drugim prawdziwym przeciwnikiem na jednym telefonie albo przez Internet. Bardzo fajne rozwiązanie, jeśli nie chcemy grać z komputerem i liczymy na popełniających błędy ludzi, a nikt w okolicy nie chce z nami grać, bo akurat nie ma czasu albo ma lepsze zajęcia. Bardzo fajny multiplayer.

Większość z tych opcji nie jest niestety dostępna w wersji Lite.

Aplikacja wygląda całkiem przyzwoicie, dźwięk jest poprawny, lecz pojawiły się pewne problemy z samym działaniem. Często wyłącza się w losowych momentach. Nie jest to na pewno wina systemu czy też telefonu, bo wszystko z nim ok i z innymi rzeczami nie ma najmniejszego kłopotu. To duży minus.

Aplikacja w wersji Lite za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button