Soulcraft – anioły i demony

Hack and slashów na urządzenia mobilne jest w sieci bardzo wiele. Nie wszystkie z nich są godne uwagi, jednak niektóre z całą pewnością można zaliczyć do niezwykle udanych. Taką produkcją jest chociażby Soulcraft, którego postaramy się Wam nieco bliżej zaprezentować w pozostałej części tego wpisu.

Głównymi postaciami gry Soulcraft są anioł, demon i człowiek. Mimo że dwóch z trzech tych bohaterów nie można spotkać w otaczającym nas świecie, akcja hack and slasha nie rozgrywa się w wyimaginowanej krainie, a na Ziemi, między innymi, w Egipcie, opustoszałych Chinach czy Nowym Jorku.

Postapokaliptyczne wizje współczesnego nam świata przedstawione w grze potrafią wywrzeć niesamowite wrażenie, szczególnie teraz, gdy tak głośno mówi się o 21 grudnia 2012 roku. Pod względem graficznym cała produkcja prezentuje się bardzo dobrze. Nie najgorzej jest też w przypadku efektów dźwiękowych, które świetnie spełniają swoją rolę.

Na tle swoich „kolegów” po fachu, Soulcraft specjalnie się nie wyróżnia. Cała zabawa polega tutaj na kierowaniu wybranej przez nas postaci, zabijaniu wrogów i zdobywaniu punktów doświadczenia. W trakcie wirtualnej przygody można wykonywać przeróżne questy oraz zdobywać nowe bronie. Nie zabrakło też w produkcji MobileBits miejsca na zakładkę z umiejętnościami magicznymi, które można rozwijać wraz z postępem w grze.

Mimo że opisywana gra pojawiła się w sieci w tegoroczne wakacje, cały czas jest w wersji Beta. Autorzy Soulcrafta zapewniają, że non-stop pracują nad udoskonalaniem swojego RPG-a i wkrótce zostanie dodanych do niego jeszcze więcej elementów rozgrywki. Dodany ma zostać, między innymi, rozbudowany multiplayer, w którym będziemy mogli wykonywać zadania w „wirtualu” wraz ze swoimi znajomymi z realnego świata.

Postapokaliptycznego RPG-a od MobileBits pobrać można z Google Play. Dostępny jest on za darmo, jednak pojawiają się w nim reklamy.

Ocena AppsBlog.pl: 4/5

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button