USSD Checker – kontroluj swoje wydatki

Jest wiele aplikacji niesamowicie przydatnych, a o których nie wszyscy jeszcze słyszeli. Naszym zadaniem jest więc informować o tego typu programach. Dziś USSD Checker, który jest doskonałą propozycją dla każdego, kto korzysta z kodów USSD czy to do sprawdzenia stanu swojego konta, czy też stanu dodatkowych SMSów.

Wielu ludzi na pewno, tak jak już pisaliśmy wyżej, korzysta z kodów USSD do różnych rzeczy. Bardzo często okazuje się to uciążliwe, gdyż trzeba wpisać kod, poczekać i dopiero wtedy widzimy to co chcieliśmy czy to poprzez wyświetlenie na ekranie czy to przez SMS od operatora. Dlaczego nie zrobić by tego w formie widgetu? Ktoś już na to wpadł i to właśnie oferuje nam aplikacja USSD Checker. Konfiguracja jest bardzo prosta, a w Internecie nie brakuje poradników na ten temat. Do dyspozycji mamy także katalog kodów, który pozwoli nam na to, że nie będziemy musieli szukać nowych, jeśli wcześniej ich nie znaliśmy. Jak więc wszystko spisuje się w praktyce? Bardzo dobrze. Jeśli ustawimy sobie wszystko odpowiednio, to będziemy mieli praktycznie zawsze aktualne dane dotyczące naszego konta i będą one wyświetlane w przyzwoity sposób, a konkretniej w taki jaki sobie wszystko ustawimy.

Możemy także kontrolować swoje wydatki, bo program zbiera statystyki dotyczące kwot, których się pozbywamy.
Aplikacja działa poprawnie, jest na rynku już od dawna, a więc nie uświadczymy tutaj raczej żadnych błędów. Jeśli chodzi o użytkowanie aplikacji, to nikt raczej nie będzie mieć wielkich problemów. Jeśli już jakieś się znajdą, to na pewno wyjaśnią je poradniki na przeróżnych internetowych forach. Jak wygląda sama aplikacja? Jest prosta i opiera się głównie na GUI systemu Android. Widżet, który umieścimy na pulpicie również wygląda przyzwoicie, lecz niestety przydałoby się więcej opcji modyfikacji.

Aplikacja za darmo w Google Play.

1 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

Back to top button