Gameloft zapowiada swoje dwie nowe produkcje

O popularnym na całym świecie studiu Gameloft mówi się ostatnimi czasy bardzo często. Jeszcze nie tak dawno francuski producent gier zapowiedział nową wersję aplikacji N.O.V.A, a teraz, to jest w weekend majowy, zaprezentował kolejne dwa świeże pomysły z czego jedento zupełna nowość na rynku gier mobilnych. Jesteście ciekawi co Gameloft przygotował dla Was tym razem? Jeżeli tak, to czytajcie ten wpis dalej.

Podczas trzeciomajowej konferencji prasowej zorganizowanej z okazji premiery Samsunga Galaxy S III, została zapowiedziana siódma już część samochodowej gry „Asphalt”, która należy chyba do najbardziej znanych aplikacji stworzonych przez Gameloft.

Niestety, szczegóły dotyczące najnowszej odsłony mobilnej samochodówki – wyróżniającej się znakomitą oprawą graficzną i świetnymi efektami dźwiękowymi – nie są na razie znane. Gameloft nie zdecydował się także na opublikowanie w sieci żadnego trailera, mimo że materiał video prezentujący możliwości „Asphalt 7: Heat” został zaprezentowany uczestnikom pokazu Samsunga Galaxy trzeciej generacji.

W chwili obecnej nie możemy Wam również napisać, kiedy można spodziewać się nowej gry Gameloftu w Google Play. Niektóre źródła podają, że premiera „Asphalt 7: Heat” odbędzie się na początku czerwca.

A oto jedyny – jak do tej pory – dostępny screen, który pokazuje jak wygląda rozgrywka w nowej samochodówce francuskiego producenta gier:

Tak jak napisaliśmy we wstępie, „Asphalt 7” to nie jedyna nowość, jaką w ostatnim czasie zapowiedział Gameloft. Otóż kilka dni temu Francuzi zamieścili w sieci filmik, z którego jasno wynika, iż wkrótce w AppStore i Google Play można spodziewać się aplikacji z Facetami w Czerni w roli głównej!

Gra „Men in Black 3” ma być oficjalnym mobilnym produktem nowo powstałego filmu. W sklepach internetowych ma pojawić się 17 maja w kategorii bezpłatnych produkcji. Nie spodziewajcie się jednak po tym tytule kolejnego hitu typu FPS, gdyż „MiB 3” zapowiada się bardziej na standardową grę strategiczną.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button