Gameloft zapowiada swoje dwie nowe produkcje

O popularnym na całym świecie studiu Gameloft mówi się ostatnimi czasy bardzo często. Jeszcze nie tak dawno francuski producent gier zapowiedział nową wersję aplikacji N.O.V.A, a teraz, to jest w weekend majowy, zaprezentował kolejne dwa świeże pomysły z czego jedento zupełna nowość na rynku gier mobilnych. Jesteście ciekawi co Gameloft przygotował dla Was tym razem? Jeżeli tak, to czytajcie ten wpis dalej.

Podczas trzeciomajowej konferencji prasowej zorganizowanej z okazji premiery Samsunga Galaxy S III, została zapowiedziana siódma już część samochodowej gry „Asphalt”, która należy chyba do najbardziej znanych aplikacji stworzonych przez Gameloft.

Niestety, szczegóły dotyczące najnowszej odsłony mobilnej samochodówki – wyróżniającej się znakomitą oprawą graficzną i świetnymi efektami dźwiękowymi – nie są na razie znane. Gameloft nie zdecydował się także na opublikowanie w sieci żadnego trailera, mimo że materiał video prezentujący możliwości „Asphalt 7: Heat” został zaprezentowany uczestnikom pokazu Samsunga Galaxy trzeciej generacji.

W chwili obecnej nie możemy Wam również napisać, kiedy można spodziewać się nowej gry Gameloftu w Google Play. Niektóre źródła podają, że premiera „Asphalt 7: Heat” odbędzie się na początku czerwca.

A oto jedyny – jak do tej pory – dostępny screen, który pokazuje jak wygląda rozgrywka w nowej samochodówce francuskiego producenta gier:

Tak jak napisaliśmy we wstępie, „Asphalt 7” to nie jedyna nowość, jaką w ostatnim czasie zapowiedział Gameloft. Otóż kilka dni temu Francuzi zamieścili w sieci filmik, z którego jasno wynika, iż wkrótce w AppStore i Google Play można spodziewać się aplikacji z Facetami w Czerni w roli głównej!

Gra „Men in Black 3” ma być oficjalnym mobilnym produktem nowo powstałego filmu. W sklepach internetowych ma pojawić się 17 maja w kategorii bezpłatnych produkcji. Nie spodziewajcie się jednak po tym tytule kolejnego hitu typu FPS, gdyż „MiB 3” zapowiada się bardziej na standardową grę strategiczną.

Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close