Kikoplay – świetna zabawa dla najmłodszych

Jeżeli poszukujecie gier, które będą odpowiednie dla najmłodszych użytkowników ,,jabłuszkowego” sprzętu, powinniście przetestować Kikoplay, czyli aplikację stworzona z myślą o dzieciach, których rodzice dbają o to, aby w tym, co dostanie się w małe rączki dzieciaków, nie było przemocy, krwi ani erotyki. Szczerze polecamy!

Kikoplay to nie jedna, lecz trzy gry w jednej. Dzięki takiemu zestawowi, Wasze dziecko będzie zajęte na kilka godzin i co najważniejsze – będzie miało szansę na naukę oraz rozwijanie umysłu i logicznego myślenia.

Pierwszą proponowaną zabawą, jest zbijanie balonów. W początkowym etapie musimy za pomocą dotykania w ekran, przebijać lecące z różną prędkością baloniki. Jeżeli uda nam się przejść pierwszy etap, przyjdzie czas na większe wyzwanie. Drugi etap charakteryzuje się przebijaniem balonów w odpowiednich kolorach, kolejny level – zależnie od kształtu (serduszko, myszka Mickey, podłużny, okrągły itp.).  Każdy następny jest trudniejszy i wymaga z pewnością większej uwagi.

Druga gra to zabawa w przerabianie zdjęć – zrobionych w danej chwili, lub pobranych z rolki aparatu. W tej części aplikacji możemy dodawać wąsy, okulary, opaski, rogi, czy ramki do własnych fotografii.

Trzecia propozycja, to kuchnia – naszym zadaniem jest stworzenie deseru doskonałego – na podstawie pokazanego wzoru. Wszystko musimy zrobić idealnie, aby nasze dzieło było takie samo jak pierwowzór.

Aplikację możemy polecić z czystym sumieniem najmłodszym. Oby więcej takich gier!

Pobierz Kikoplay za darmo w AppStore już teraz.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button