Glow Puzzle – neonowa łamigłówka

Glow Puzzle to gra o prostych zasadach, lecz zdecydowanie dużo trudniejszej rozgrywce. Jeżeli zatem lubicie przed ekranem swoich smartfonów nieco pogłówkować, aplikacja opisywana w tym wpisie z całą pewnością Wam się spodoba.

W produkcie mobilnym studia Glosculptor zadanie gracza jest teoretycznie proste. Musimy rysować umieszczone na ekranie kształty. Problem w tym, że przy rysowaniu nie możemy dwukrotnie „wjechać” na tę samą linię. Rysując więc, na przykład, kwadrat nie możemy ani razu dwukrotnie narysować tego samego boku.

Autorzy opisywanej gry przygotowali ponad dwa tysiące poziomów do przejścia. Zgadza się, dobrze widzicie – 2000! Taka liczba pozwala nie tylko spędzić nad grą kilka ładnych godzin. Umożliwia główkowanie przez tygodnie, a w przypadku mniej aktywnych graczy – nawet i miesiące.

Oprawa graficzna Glow Puzzle to niezwykle neonowy projekt. Kształty rysowane przez nas posiadają jaskrawe kolory, niczym napisy reklamujące kasyna w Las Vegas. Gra wygląda bardzo schludnie i zdecydowanie można polecić ją każdemu, komu zależy nie tylko na dobrej zabawie, lecz również ładnym wyglądzie.

Warto także wspomnieć o dostępnym w aplikacji trybie gry wieloosobowej oraz osiągnięciach do wykonania. Ta dwa dodatkowe elementy gry zdecydowanie urozmaicają rozgrywkę i sprawiają, że nie ma się ochoty usuwać Glow Puzzle nawet, kiedy przejdzie się już tych kilkaset leveli.

Glow Puzzle dostępne za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 9/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button