Monster High Pet Salon – kapryśne zwierzaki w Twoim salonie

Monster High Pet Salon to aplikacja stworzona z myślą o użytkownikach, którzy lubią modyfikować wygląd klientów w salonie odnowy. W opisywanej grze, naszym zadaniem jest zaopiekowanie się kapryśnymi zwierzakami potwornych właścicielek. Podołacie pracy na czas i dogadzaniu wiecznie nieszczęśliwym pieskom i kotkom?

W Monster High Pet Salon wcielamy się w postać pracownika salonu dla zwierząt. Naszym zadaniem jest, najprościej rzecz ujmując, spełnianie zachcianek zwierzęcej klienteli. Każdy przyprowadzany do nas zwierz, ma w dymku nas sobą informację, na co ma aktualnie ochotę. Dolny pasek pokazuje poziom zadowolenia, lub niezadowolenia pupilka z obsługi. Jeżeli pasek dojdzie do zera – przegrywamy i musimy spróbować jeszcze raz.

Jakie zachciewajki miewają odwiedzający nas zwierzęcy przyjaciele? Często mają ochotę na wyczesanie i podcięcie sierści, czasem na nakarmienie odpowiednimi smakołykami, zdarza się, że życzą sobie kąpieli i odpowiednich bąbelków w wannie, bywa również, że interesuje je dana zabawka, która jeżeli nie zostanie dostarczona w odpowiednim czasie, sprawia, że milusiński staje się baaaardzo smutny i zły.

W każdym z pomieszczeń mamy do dyspozycji określone przedmioty, które służą do pielęgnacji klientów. Musimy reagować szybko, aby zmieścić się w czasie na dolnym pasku. Sterowanie w grze nie należy do najprzyjemniejszych – sporo czasu trzeba spędzić nad zrozumieniem w jaki sposób obsługiwać najprostsze nożyczki, czy szczotki do włosów.

Pobierz Monster High Pet Salon za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl:  5/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button