Snakes & Apples – przygody węża kochającego…jabłka

Gry z wężami w roli głównej były swego czasu niezwykle popularne wśród użytkowników urządzeń przenośnych. W dzisiejszym wpisie chcieliśmy udowodnić Wam, że mimo iż Nokia 3310 jest już jedynie w nielicznych kieszeniach, dobrych gier ze snake’ami wcale nie ubywa.

W grze Snakes & Apples wcielamy się w długaśnego węża o sympatycznym wyrazie twarzy, który uwielbia jeść jabłka i właśnie postanowił przekąsić kilka swoich przysmaków. Zabawa nie polega jednak w tym przypadku na zbieraniu jak największej ilości owoców i biciu rekordów jak to ma miejsce w klasycznych „wężowych” produkcjach. W opisywanej grze musimy wyznaczać gadowi trasę w taki sposób, by pojawił się na wszystkich polach w danej planszy i zebrał każdy występujący na niej owoc.

Utrudnieniem jest fakt, iż występujące w grze wirtualne jabłka są ponumerowane. Musimy zatem zjadać przekąski węża w odpowiedniej kolejności. W przeciwnym wypadku dany poziom nie zostaje nam zaliczony. W późniejszych etapach zaczynają także pojawiać się przeszkody. Te musimy za wszelką cenę unikać, czego raczej nietrudno się domyślić.

Oprawa graficzna w Snakes & Apples nie należy do najładniejszych, lecz prezentuje się całkiem nieźle i raczej nie można mieć do niej większych zastrzeżeń. Podobnie jest z dźwiękami, choć te pewnie dla wielu z nas będą zbyt „słitaśne”, by wytrzymać dłużej niż kilka minut.

Snakes & Apples za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button