FindMe! – wytęż swój wzrok i znajdź wszystkie różnice

Powracając do gier z dzieciństwa, każdy pamięta zabawę, która polegała na wynajdywaniu różnic pomiędzy dwoma prawie identycznymi obrazkami. Tym razem popularna gra jest dostępna dla każdego użytkownika Windows’a Phone.

INJOIT LTD wydali póki co tylko tę jedną grę. Jak sami podkreślają jest to aplikacja stworzona dla najmłodszych właścicieli smartfona, jednak nieco starsi gracze, również mogą poćwiczyć wzrok i zmierzyć się z kolorowymi obrazkami.

e5efd75b-3590-463a-9bdf-bdd707506940

FindMe! czyli dosłownie Znajdź Mnie, to gra polegająca na znalezieniu wszystkich różnić pomiędzy przedstawionymi dwoma obrazkami. Liczba różnic waha się od 4 do 7, w zależności od planszy.  Dużym utrudnieniem jest fakt, ze obrazki są swoim odbiciem lustrzanym. Mocne i żywe kolory stanowią dużą przeszkodę w poszukiwaniu bardzo drobnych elementów odróżniających dwa zdjęcia.

Jeżeli gracz w końcu znajdzie upragnioną różnicę wystarczy, że kliknie w nią palcem aby gra zaliczyła zadanie. Autorzy zdecydowali się pomóc nieco wszystkim małym detektywom i udostępnili pomocny przycisk w kształcie oka. Owe oko pomaga w zlokalizowaniu elementu nie pasującego.

1783802d-e69b-44b9-b35c-72b42a88f041

Niestety zabawy nie jest zbyt wiele, gdyż dostępnych plansz jest tylko 7. Jako, iż gra jest stworzona dla dzieci ważne są tutaj efekty dźwiękowe  jak i grafika. Cała aplikacja jest stworzona w żywych, bajkowych kolorach. Dźwięki są wyjęte rodem ze słodkiej kreskówki co na pewno spodoba się młodszym użytkownikom.

Jako gra pomagająca się skupić i zmusić dziecko do wysiłku umysłowego jest godna polecenia. Jednak z pewnością autorzy mogli się postarać o większą ilość zabawy z postaci pomnożenia ilości różnić czy też obrazków.

Ocena: 6+/10.

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button