Neon Motocross – elastomania w jaskrawo-galaktycznej oprawie

Jeżeli spędzaliście swego czasu mnóstwo wolnego, grając w Elastomanię, a tematyka podobna do tej z filmów pokroju Gwiezdnych Wojen czy Star Treka absolutnie Was nie odstrasza, Neon Motocross może być Wasza kolejną mobilną miłością.

W Neon Motocross otrzymujemy szansę kierowania motocyklem. Ale nie zwyczajnym motocyklem, lecz takim wyposażonym w neonowe ozdoby i turbodoładowanie. Nasz cel jest stosunkowo prosty – musimy dotrzeć do umieszczonej na planszy mety. Droga do niej jest jednak niezwykle kręta i pełna różnego rodzaju przepaści.

Sterowanie w opisywanej grze nie różni się od tego zastosowanego w popularnej niegdyś Elastomanii. Nie kierujemy tutaj pojazdem w przód, tył, ani też nie mamy możliwości skręcania. Całość ogranicza się jedynie do dotykania ekranu w momencie, kiedy chcemy przyspieszyć. Chcąc przeżyć spotkanie z górką, odpuszczamy sobie gaz, będąc nad przepaścią – robimy całkowicie odwrotnie.

Autorzy gry przygotowali dla nas solidną ilość leveli. Podzielone zostały ona na kilka planet. Nie wszystkie z obiektów galaktycznych można jednak od razu odwiedzać. Na dostanie się do konkretne potrzeba określonej liczby gwiazdek. Trzeba się niekiedy solidnie napracować, żeby zmienić miejscówkę wyścigów.

Wizualnie gra prezentuje się bardzo dobrze. Galaktyczny klimat przypadł mi do gustu, czego nie zamierzam w żaden sposób ukrywać. A dźwięki? Cóż, mogłoby być lepsze. Na szczęście, grając można używać słuchawek i swojej własnej muzyki puszczanej z odtwarzacza.

Neon Motocross za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 6/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button