Parking Challenge – gra idealna dla Twojej dziewczyny

Niektóre kobiety jeżdżą samochodami lepiej od niejednego mężczyzny.  Większość przedstawicielek płci pięknej ma jednak spore problemy z parkowaniem w różnych – z pozoru trudnych – miejscach. Dlatego właśnie postanowiliśmy dzisiaj przedstawić Wam grę „Parking Challenge”. Uważamy bowiem, że aplikacją tą powinni zainteresować się wszyscy nasi Czytelnicy, których dziewczyny bądź żony już nieraz wróciły do domu z „lekko” porysowanym samochodem.

Jak nietrudno się domyślić, głównym zadaniem gracza w „Parking Challenge” jest zaparkowanie samochodu w konkretnym miejscu – najczęściej są to typowo osiedlowe parkingi, choć zdarza się też zatrzymywać pojazd na innych, równie popularnych, miejscówkach.

Oczywiście, „Parking Challenge” każe nam zmierzyć się z każdym możliwym typem parkowania. Aplikacja pozwoli Wam więc nie tylko postawić samochód w sposób prostopadły, lecz także równoległy, a nawet na skos. Dzięki temu możecie poćwiczyć wybrany przez Was element jazdy (aplikacja nijak ma się do jazdy zwykłym samochodem, lecz jest to na pewno dobry sposób na naukę tego, w którym miejscu najlepiej skręcić kierownicą, by dobrze się ustawić między autami).

To, co – przynajmniej nam – przypadło do gustu w „Parking Challenge”, to możliwość wypróbowania swoich umiejętności parkowania nie tylko zwykłym, osobowym samochodem, lecz również autem ciężarowym, a nawet autobusem.

Choć od gier takich jak ta, opisywana przez nas w tym wpisie, nie wymaga się świetnej oprawy graficznej, z całą pewnością można powiedzieć, że trójwymiar zastosowany w „Parking Challenge” jest godny uwagi i zasługuje na prawie najwyższą ocenę.

Również i do sterowania w grze od Dualcarbon nie można mieć większych zastrzeżeń, gdyż podczas naszych testów sprawowało się naprawdę dobrze i najczęściej pozwalało nam kierować samochód dokładnie w to miejsce, które chcieliśmy.

Jeśli chodzi o cenę „Parking Challenge”, to w Google Play można pobrać dwie wersje tej gry: płatną i bezpłatną. Na dobry początek polecany Wam tę drugą opcję, dzięki której będziecie w stanie odpowiedzieć sobie na pytanie, czy warto wydawać 3 złote na aplikację o parkowaniu samochodem.

/ 5. Ocen:

Zakłady bukmacherskie

Back to top button