Ultra Dario Super World Mario – dla miłośników klasycznych platformówek

W ostatnim czasie mieliśmy okazję zagrać w sporą ilość podróbek klasycznych gier. Większość z nich kompletnie nie przypadła nam do gustu. „Większość”, bowiem w tym gronie znalazło się też kilka wyjątków. Jednym z nich była platformówka o nazwie Ultra Dario Super World Mario.

W grze Ultra Dario Super World Mario dokładnie nie wiadomo, jaką postacią przychodzi nam sterować. Wiemy, że posiada ona bujną fryzurę i ubrana jest w strój hydraulika, jednak nieznany jest nam powód jej wizyty w świecie braci Mario. Szczerze mówiąc, sami nie przepadamy za grami bez fabuły. W tym jednak przypadku grało nam się całkiem przyjemnie, nawet nie wiedząc, po co tak naprawdę pokonujemy napotkanych przeciwników, zbieramy monety i udajemy się do zamku po przejściu każdej planszy.

Dario w produkcji mobilnej studia Super Blue Games napotyka na podobne przeszkody co jego przyjaciele wymyśleni przez Nintendo. Grzybki tutaj wydają się jednak nam bardziej niebezpieczne, a z zielonych rur zamiast jedzących ludzi roślin pojawiają się krokodyle, które mocno przypadły nam do gustu. Bez problemu znaleźć można też inne różnice pomiędzy klasykiem platformówek, a jej androidową podróbką. Nie będziemy jednak podawać szczegółów, by nie psuć Wam całej zabawy.

W chwili obecnej Ultra Dario Super World Mario oferuje 30 poziomów. Autorzy gry zapowiadają, że wkrótce liczba ta powiększy się. Konkretów na temat aktualizacji na razie nie znamy, tak więc pozostaje uzbroić się w cierpliwość.

Sterowanie w opisywanej grze odbywa się za pomocą wirtualnej konsolki o retro wyglądzie. Rozwiązanie to bardzo nam się spodobało – budzi miłe wspomnienia, a do tego działa bez jakichkolwiek zarzutów.

Jak na podróbkę, platformówka od Super Blue Game prezentuje się całkiem nieźle. Oprawa graficzna gry jest przyjemna dla oka i ciężko dostrzec w niej jakieś nieścisłości. Nie ukrywamy również, że Ultra Dario Super World Mario urzekło nas efektami dźwiękowymi podobnymi do tych ze starych gier.

Produkcję z tego wpisu pobierzecie za darmo z Google Play. Macie ochotę zagrać w jakąś klasyczną platformówkę? Jeżeli tak, to powinniście się zainteresować tą stworzoną przez Super Blue Game.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button