KAVINSKY – mordobicie w komiksowej oprawie!

Macie ochotę pograć w grę, w której głównym zajęciem jest bicie wszystkich napotkanych po drodze wirtualnych przeciwników i chodzenie bez sensu przed siebie? Jeżeli tak, w tym wpisie powinniście znaleźć coś dla siebie. Co takiego? Grę mobilną o nazwie KAVINSKY.

W grze KAVINSKY wcielamy się w postać Vincenta Belorgey’ego, autora ścieżki dźwiękowej do filmu „Drive”, a jednocześnie autora produkcji. Naszym jedynym zadaniem jest bicie przeciwników, których napotkamy na swej drodze. Od czasu do czasu jesteśmy także zmuszeni do tego, by wsiąść do samochodu i pojechać w konkretne miejsce.

Sterowanie w produkcji odbywa się przy pomocy wirtualnej konsolki złożonej z dwóch przycisków – niebieskiego i czerwonego oraz gałeczki służącej do poruszania się głównym bohaterem. Każdy, kto miał kiedykolwiek styczność z konsolą do gry z prawdziwego zdarzenia będzie wiedział, jak się ze sterowaniem uporać. A pozostali? Nauczą się wszystkiego w kilkanaście sekund.

Oprawa audiowizualna gry KAVINSKY stoi na naprawdę wysokim poziomie. Komiksowy wygląd przypadł mi do gustu niemal od samego początku, podobnie zresztą jak dźwięki, które może do bardzo wyrafinowanych nie należą, ale umilają czas spędzony nad grą.

Ciekawym dodatkiem jest możliwość wykorzystania widoku z kamerki w telefonie do przeniesienia akcji gry do, na przykład, naszego pokoju, kuchni i tak dalej. Wprawdzie skorzystałem z tej funkcji jedynie na potrzeby testu, lecz myślę, że niejednemu z Was spodoba się na tyle, iż będzie z niej korzystał znacznie dłużej.

KAVINSKY do pobrania za darmo z Google Play

Ocena Appsblog.pl: 5/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button