Hambo, czyli „po świńsku” Rambo

Gdy przegląda się ofertę aplikacji dostępnych w Google Play i nie można wśród propozycji od mało znanych deweloperów znaleźć czegoś ciekawego, warto ruszyć w kierunku bardziej popularnych twórców. W dzisiejszym wpisie chcieliśmy przedstawić Wam zręcznościową grę od Miniclip zatytułowaną „Hambo”, w której będziecie mieli okazję posterować Rambo w, jakby to ująć, świńskiej wersji.

Jak postrzegane jest wśród graczy studio Miniclip nie trzeba z pewnością pisać naszym Czytelnikom. Angielska firma zamieściła już zarówno  sieci, jak i Google Play tyle popularnych tytułów, że ciężko byłoby w jednym wpisie każdy z nich opisać. Na szczęście my chcemy przedstawić Wam tylko jeden tytuł, to jest „Hambo”, a to już raczej należy do zdecydowanie łatwiejszych zadań.

Głównym bohaterem opisywanej przez nas produkcji jest Hambo, sympatycznie wyglądająca świnka, która została ucharakteryzowana na wzór popularnego Rambo. Świński wojownik wyposażony jest, oczywiście, w broń, a nasze zadanie polega na zabiciu wszystkich wrogów znajdujących się na danym poziomie.

Żeby nie było łatwo, często jesteśmy zmuszeni do zmieniania naszych przedmiotów siejących zniszczenie. Poza tym nasza świnka jest na tyle sprawa, że nieraz zdarzy jej się odbić od jakiejś ściany i wykonać salto, jakiego nie powstydziłby się nawet ceniony cyrkowiec. Można więc śmiało powiedzieć, że Hambo to świetne połączenie gry zręcznościowej z elementami produkcji logicznej, w której trzeba od czasu do czasu trzeba pogłówkować, by odblokować dany poziom.

A skoro już o poziomach mowa, to warto napisać, że w „świńskiej” produkcji od Miniclipa jest ich w sumie ponad 200. Możecie więc być pewni, że jeśli tylko Hambo przypadnie Wam do gustu spędzicie nad nim wiele godzin.

Jak przystało na produkcję znanej angielskiej firmy, Hambo można pobrać z Google Play zupełnie za darmo. Czy warto? Wydaje nam się, że tak, lecz ostateczną decyzję – jak zawsze – pozostawiamy Wam.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button