TwichTv, czyli oglądanie streamów w smartfonie

Jeśli często oglądacie różnego rodzaju gamingowe streamy w serwisie Twitch, aplikacja z tego wpisu powinna Was zainteresować. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na to, iż umożliwia oglądanie tego typu materiałów w smartfonie, wygląda całkiem nieźle i tak samo się z niej korzysta.

Osoby, które znają Twitcha tę część wpisu mogą ominąć. Reszta – niech czyta. Aplikacja z tego wpisu stworzona została na potrzeby serwisu, który umożliwia każdej osobie na świecie stworzenie własnego kanału, w którym zamieszczać można filmiki na żywo. Z Twitcha najczęściej korzystają profesjonalni gracze. Daje im on szansę na zyskanie popularności w środowisku i – rzecz jasna – zarobienie (często całkiem sporych) pieniędzy.

Aplikacja po uruchomieniu daje nam możliwość aktualnie nadawanych kanałów. Możemy przejrzeć te najchętniej oglądane albo też wybrać jedną z kategorii i dopiero później zdecydować się na włączenie któregoś z programów.

W programie kategorie ustalane są zgodnie z gatunkiem/nazwą gier. Dzięki temu gracz League of Legends, Diablo, DOTY czy World of Warcrafta jest w stanie bardzo szybko znaleźć interesujące go materiały. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu można oszczędzić naprawdę wiele cennego czasu.

Streamy w TwitchTV ogląda się dość przyjemnie. Istnieje możliwość zmiany jakości obrazu, co szczególnie przydaje się, gdy nie chcemy zbyt obciążać naszego łącza internetowego. Niestety, materiałów video uruchamianych przy pomocy aplikacji nie można oglądać w pionie. Być może jednak autorzy aplikacji za jakiś czas dadzą nam taką możliwość.

Twitch TV do pobrania za darmo z Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 6/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button