Chooper Mike – helikopter w ogniu

Macie ochotę polatać helikopterem, przeżyć przygodę życia, a to wszystko nie wychodząc z domu? Załatwione! Jak? Wystarczy, że pobierzecie na swojego smartfona zręcznościówkę Chooper Mike.

Głównym bohaterem opisywanej produkcji jest tytułowy Mike. Wspomniany gość jest pilotem helikoptera, któremu my – jako gracze – mamy pomóc zebrać w przestworzach porozrzucane diamenty. Niby nic trudnego, a jednak. Na wykonanie zadań w poszczególnych planszach mamy określony limit czasu. Jeżeli się w nim nie zmieścimy – przegrywamy i musimy zabawę zaczynać od nowa.

Każdy level w Chooper Mike został w taki sposób przygotowany, by doprowadzić poziom zdenerwowania osoby grającej do granic możliwości. Musicie zatem nastawić się na liczne przeszkody i kręte dróżki, z którymi kontakt jest jednoznaczny z utratą znacznej liczby punktów i…cennych sekund.

Im więcej wyzwań uda nam się ukończyć, tym większą liczbę helikopterów będziemy mieli do dyspozycji. Każda z maszyn charakteryzuje się inną wartością prędkości maksymalnej i tym podobnymi atrybutami, które można znaleźć w każdym pojeździe latającym.

Oprawa graficzna Chooper Mike zrobiła na mnie dobre wrażenie. Gra może nie jest tak ładna, jak niektóre z trójwymiarowych produkcji dostępnych w AppStore, ale wygląda całkiem nieźle. Podobnie jest z dźwiękami. Te także są całkiem wysokich lotów jak na dzisiejsze realia.

Chooper Mike kosztuje $1,99, ale bardzo często jest przeceniany, dlatego warto interesować się naszym cyklem AppSale :)

Chooper Mike do pobrania za $1,99 w AppStore

Ocena AppsBlog.pl: 8/10

/ 5. Ocen:

Zakłady bukmacherskie

Back to top button