Galeria Andrzeja Mleczki – aplikacja na poprawę humoru

Kojarzycie rysownika satyrycznego nazywającego się Andrzej Mleczko? W takim razie na pewno zainteresujecie się jego aplikacją, dzięki której będziecie mogli w dowolnej chwili na swoim smartfonie obejrzeć jego najnowsze prace albo też przeszukać niezwykle pokaźne multimedialne archiwum.

Program z tego wpisu jest zbiorem wszystkich rysunków Mleczki, które publikuje on na swoim profilu na Facebooku. Wszystko jest więc aktualizowane na bieżąco i można być pewnym, że jeśli tylko znany rysownik „maźnie” coś na kartce papieru, niemal od razu będziemy mieli okazję obejrzenia owoców jego pracy.

Aplikacja jest prosta do bólu. To dobrze. W tego typu produkcjach mobilnych nie potrzeba wielu wymyślnych funkcji, by wszystko było w jak największym porządku. W przypadku Galerii Andrzeja Mleczki całość sprowadza się tak naprawdę do wybrania jakiegoś obrazka ze specjalnego dolnego panelu i – rzecz jasna – jego skrupulatnego oglądania.

Plusem programu jest bez wątpienia fakt, iż można korzystać z niego zarówno w pionie, jak i poziomie. Dzięki temu wygodnie przegląda się obrazki zarówno na kanapie w domu, kiedy możemy pozwolić sobie na korzystanie z urządzenia mobilnego w dwóch rękach, jak i autobusie, gdzie do dyspozycji pozostaje nam jedynie jedna kończyna.

Warto także wspomnieć, że każdy rysunek pana Mleczki możemy w dowolny sposób przybliżać. Dzięki temu nawet użytkownicy sprzętu z małym ekranem nie powinni mieć problemu z odczytaniem napisów znajdujących się w „chmurkach”.

Jeśli chodzi o wygląd, wszystko jest na swoim miejscu. Aplikacja jest przejrzysta i prosta w obsłudze. Zawarte w niej materiały nie tylko są dobrej jakości, lecz także bardzo często aktualizowane. Brakuje chyba tylko opcji zapisania konkretnego obrazka w pamięci telefonu bądź ustawienia go jako tapetę.

Galeria Andrzeja Mleczki za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button