Alior Bank – mobilne zarządzanie pieniędzmi

Musisz zrobić przelew tak szybko, jak to tylko możliwe? Z wyczekiwaniem czekasz na wypłatę, a nie masz możliwości sprawdzenia stanu konta przy pomocy komputera? Jeżeli masz konto w Alior Banku, z pomocą przychodzi Ci aplikacja mobilna, którą jakiś czas temu miałam przyjemność testować na swoim smartfonie z Androidem.

Ekran główny aplikacji składa się z sześciu zakładek. Z większości z nich korzystać można bez logowania. Istnieje w nich możliwość sprawdzenia aktualnych kursów walut, bankomatów w naszej najbliższej okolicy oraz placówek banku, które znajdują się niedaleko bieżącej lokalizacji użytkownika smartfonu. Oczywiście, nie brakuje też opcji pozwalającej na zadzwonienie na infolinię Aliora. Ciekawą funkcją jest również rachunek demo, dzięki któremu możemy sprawdzić możliwości aplikacji, zanim zdecydujemy się w niej podawać nasz prawdziwy numer klienta i hasło.

Opisywany program oferuje wszystko, co powinien oferować mobilny produkt szanującego się banku. Jest w nim opcja pozwalająca na szczegółowe sprawdzenie stanu rachunków bankowych, zarządzanie oszczędnościami. Nie brakuje, rzecz jasna, także funkcji umożliwiającej zrealizowanie przelewu. By korzystać z tego ostatniego udogodnienia potrzeba przejść specjalną weryfikację, polegającą na zeskanowaniu kodu.

Wspominając o przelewach, warto napisać, że Alior udostępnia w swojej aplikacji funkcję zapisywania i korzystania z szablonów płatności. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, które przydaje się, gdy, na przykład, musimy szybko zrobić przelew dziewczynie będącej na zakupach ;)

Z programu mobilnego Alior Banku korzystam od dwóch tygodni. Póki co, nie zawiodła mnie ani razu. Wykonuję z niej przelewy, sprawdzam środki na koncie, a czasem nawet sprawdzam lokalizację bankomatów. Jednym słowem – polecam!

Aplikacja Alior Banku do pobrania z Google Play

Ocena AppsBlog: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button