Logo Quiz – znajomość wielkich marek

988a8cd7-755f-405b-b978-9b0938a3d4fcGra odpowiednia dla osób zainteresowanych światem i znanymi twórcami wszelkiego typu produktów. Sprawdź się w wielkim quizie z wiedzy na temat wielkich korporacji, manufaktur, producentów i organizacji.

Twórcami tego zaskakującego testu są producenci z Borza Industries, którzy wydali na świat sześć aplikacji dla użytkowników Windows’a Phone. Dla amatorów bezpłatnych gier stworzyli wielki test, którego omówieniem właśnie się zajmiemy.

Logo Quiz jest niczym innym jak właśnie quizem dotyczącym logotypów pochodzących w wszelkich branż. Aby przejść każdy etap musimy być zaznajomieni z manufakturami produkującymi samochody, ubrania, jedzenie a także związanymi z branżą komputerową i farmaceutyczną. Aby nie było za mało, gracz musi znać także logo wielkich organizacji o charakterze międzynarodowym.

Zasady są bardzo proste. Gracz musi wybrać znane mu logo i wpisać nazwę firmy jakie sobą reprezentuje. Dla ułatwienia są podane pomoce, bez których nie można się obyć. Powiedzmy sobie szczerze, bez pomocy Google, także nie da rady dostać się do kolejnego poziomu. Poziomów jest pięć a w każdym z nich ukrytych jest 30 a w ostatnim etapie aż 40 logotypów do rozpoznania.

Gra choć wydaje się łatwa, zupełnie taka nie jest. Wyzwań jest tutaj co nie miara, więc pomoc płynąca z Internetu będzie niezbędnym elementem.

Jeżeli quiz przypadnie nam do gustu, autorzy umożliwi opcję „lajkowania”. Możemy całą grę także zresetować i dać naszym przyjaciołom niezłą zagadkę do rozwiązania.

Rozwiązanie całego testu nie zajmuje zbyt dużo czasu jeśli korzysta się z dodatkowych, nielegalnych pomocy. Znów bez podpowiedzi nie ma chyba szans aby rozpoznać wszystkie ikony.

Polecam do przetestowania i rozwiązania, może przy okazji wpadnie trochę dodatkowej wiedzy.

Ocena końcowa : 7/10.

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button