Real Cliff Diving – skoki do wody

Masz ochotę na grę, która będzie od Ciebie wymagać precyzji i skupienia? Real Cliff Diving to aplikacja, dzięki której poznasz tajniki akrobatycznych skoków do wody z dużej wysokości. Nie wystarczy skoczyć z górki – trzeba wykonać odpowiednie manewry, aby uzyskać komplet punktów.

skok

Początkowo twórcy aplikacji zachęcają nas do poznania tricków, jakie możemy wykorzystać podczas zabawy. Podczas skoków, musimy zwracać uwagę na pozycję w jakiej mamy wskoczyć do wody oraz na kąt, pod jakim powinno to nastąpić. Dodatkowe akrobacje są punktowane i przeliczane na złote monety, dzięki którym możemy zakupić dodatkowe ,,życia”.

W każdej misji mamy do spełnienia trzy zadania podczas jednego skoku. Nie jest to proste, dlatego twórcy gry podarowali nam kilka prób na spełnienie zadania.

skok2

Wraz ze spełnianiem kolejnych poleceń, awansujemy na wyższy poziom. Możemy skakać z większej wysokości, co pozwala nam urozmaicać skoki.

Nie mamy możliwości gry w kilka osób – dostępne jest tylko porównanie wyników z innymi graczami za pomocą Game Center.

Ani efekty wizualne, ani dźwiękowe nie zachwycają. Nie wydaje mi się jednak, żeby był to większy problem dla większości z Was. Gra wciąga i to jest najważniejsze.

Do pobrania w AppStore za darmo.

Ocena appsblog.pl: 6/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button