City Tycoon – ktoś tu w drodze namieszał

Autor City Tycoon poszedł na całość i stworzył rozbudowaną produkcję, która ma aż 175 leveli, pogrupowanych w 5 różnych plansz. Każdy etap to nowe wyzwanie. Już w przypadku pierwszych pięciu zadań, będziecie musieli pogłówkować. Wydaje Wam się, że dopasowywanie do siebie kawałków dróg jest takie proste? Macie rację – wydaje Wam się!

Aleksey Kalinin nie zadbał o fenomenalną grafikę. Postawił na dobrą zabawę logiczną, w której nikt nie zwraca uwagi na szczegóły. Najważniejsze jest zapewnienie prawidłowego ciągu jednopasmowej drogi, pomiędzy poszczególnymi stacjami. Nie wiem ile godzin potrzeba, aby przejść wszystkie poziomy, ale z pewnością doby zabraknie ;)

Tak oto wygląda nasza standardowa plansza do gry. Żółtymi elementami zaznaczono drogi, które nie są wykończone. Przy nich został postawiony znak robót drogowych. W miejscu usytuowania znaku, powinna znaleźć się stacja (wybaczcie moje robocze określenie), która faktycznie jest domem. Podsumowując: robimy wszystko, aby zapewnić drogę dojazdową po posesji.

W zasadach gry nie ma nic skomplikowanego. Klikamy palcem w element, aby przestawić go w odpowiednią stronę pod kątem 90 stopni. Kiedy złączy się z posesją, powstanie wybetonowana droga. Te kawałki asfaltu, które znikają jakby na końcu ekranu, łączą górę z dołem. Ciąg dalszy wytyczone trasy będzie można zauważyć po przeciwnej stronie wyświetlacza.

Z pewnością za przeszkadzajki uznacie drzewa. W miejscu, w którym rosną, nie można w żadnym razie zbudować drogi. Załóżmy, że są to pomniki przyrody ;) Z levelu na level robi się coraz trudniej. Drogi są zagmatwane i potrzebujemy spokoju, by ustalić sobie w głowie plan działania. Nie pomoże na w tym ograniczona ilość czasu widoczna na górnym pasku. Jeżeli macie nadmiar pieniędzy, możecie wykupić sobie podpowiedzi.

Na start otrzymujecie bodajże 10 hintów, dzięki którym prościej będzie Wam sobie poradzić z wyzwaniami. Nie myślcie, że taka podpowiedź automatycznie przeniesie Wad do kolejnego poziomu! Na Wasze nieszczęście – zablokuje tylko jedno miejsce na ekranie, które musi wyglądać tak, a nie inaczej. Reszta leży w Waszych rękach!

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button