How to Draw Anime – nauka rysowania

23e35c0e-813c-4b5c-8fc1-9644fd604446Książki i podręczniki do nieco droga opcja dla osób pragnących nauczyć się rysować w szybkim tempie. Jeśli kochasz te animowane japońskie postacie i sam pragniesz je stworzyć, nie czekaj. Rysuj i twórz z pomocą własnego telefonu.

Producenci z grupy Rxhns liczą w swym portfolio kilka aplikacji na Windows’a Phone, z czego ten kurs rysowania szczyci się najwyższą oceną i uznaniem fanów japońskiej kultury.

Chyba nie trzeba tłumaczyć na czym polega ta aplikacja. Jest to multimedialny kurs rysowania bohaterów anime, krok po kroku. Mamy dostępne cztery kategorie, które zostały osobno przedstawione w wersji dziewczęcej i chłopięcej. Głowa, ciało, marszczenia i ubrania to wrota do kolejnych partii, które możemy wybrać i nauczyć się rysować. Składając wszystko w całość istnieje możliwość, że wyjdzie nam z tego jakaś postać.

Liczba elementów może nie jest powalająca ponieważ, każda część ciała czy ubrania została maksymalnie przedstawiona w dwóch ułożeniach. Jak na bezpłatną aplikację to i tak nieźle. Plusem są dodane słowne instrukcje i skrupulatnie przedstawione etapy rysowania.

Dodatkową opcją jest możliwość połączenia się z Twitterem i komunikacja z użytkownikami owej aplikacji do dzielenia się sztuczkami i wskazówkami w rysowaniu ulubieńców. Autorzy aplikacji stworzyli opcję wsparcia ich dzieła pewną kwotą pieniędzy, aby wszyscy uczniowie ich kursu mogli liczyć na częstsze aktualizacje. Może warto czasem wesprzeć ciężką pracę twórców.

Grafika aplikacji prezentuje się bardzo ładnie, wszystko stworzone jest w kolorystyce bliskiej japońskim kreskówkom. Cały „podręcznik” jest czytelny i bardzo praktyczny.

Aplikację polecam wszystkim, którzy chcą w szybki i darmowy sposób nauczyć się rysowania podstaw anime. Bardziej wymagającym fanom, polecam zainwestować w coś porządniejszego.

Ocena końcowa : 8/10.

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button