X3 – pierwszy telefon od LG z czterordzeniowym procesorem?

Jak informuje zagraniczny serwis PocketNow.com, LG zamierza w tym roku powalczyć o jak największą liczbę klientów i dlatego przygotowało najnowszy smartfon o modelu X3, który wyposażony ma być w wydajny, czterordzeniowy procesor oraz spory, wynoszący 4.7 cala, ekran o dobrej jakości obrazu.

Poza wymienionymi powyżej parametrami, LG X3 ma posiadać również dwa aparaty. Pierwszy, tylny, ma oferować matrycę o wielkości 8 Mpx, natomiast przedni, do rozmów video, 1,2 Mpx.

Bardzo dużym plusem najnowszego telefonu od LG może się okazać również dość duża pamięć wbudowana, która wynosić ma 16 GB (niestety, najprawdopodobniej X3 nie będzie miał możliwości poszerzenia pamięci przy pomocy karty pamięci).

Jak nietrudno się domyślić, z racji zastosowania w X3 dużego ekranu dotykowego LG musiało w swoim pierwszym w historii czterordzeniowym smartfonie zastosować dość pojemną baterię, której pojemność wynosić ma 2000 mAh.

Dodatkowymi atutami LG X3 ma być obsługa HSPA+ (21 Mb/s) oraz moduł Bluetooth 4.0.

Pisząc o najnowszym smartfonie LG nie można zapomnieć także i o systemie operacyjnym, dzięki któremu będzie on funkcjonował. A ma to być najnowsza wersja Androida, czyli Ice Cream Sandwich.

Niestety, póki co nie znamy dokładnej daty premiery urządzenia. Według PocketNow.com, LG X3 ma na półki sklepowe trafić w I lub II kwartale tego roku. Cena wciąż jednak pozostaje wielką tajemnicą, jednak być może czegoś więcej dowiemy się już wkrótce, przy okazji zbliżających się targach Mobile World Congress 2012.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button