Celestial Bodies LiveWallpaper, czyli coś dla fanów astronomii i nie tylko

Patrząc na zamieszczone w Internecie zdjęcia kosmosu wykonane przez Teleskop Hubble’a, bez mniejszych wątpliwości można stwierdzić, że cały otaczający nas Wszechświat jest czymś godnym podziwu. Dla tych osób, które chciałyby codziennie oglądać obrazki podobne do tych wykonywanych przez najbardziej znany teleskop świata, ciekawą propozycją może być „Celestial Bodies LiveWallpaper”.

Celestial Bodies LiveWallpaper to nic innego jak program zawierający sporą ilość animowanych tapet przedstawiających różne obiekty astronomiczne.

Do zalet tej aplikacji trzeba na pewno zaliczyć spore możliwości ustawień personalizacyjnych. Możemy bowiem nie tylko wybrać interesującą nas tapetę, lecz także ustawić prędkość poruszania się danych obiektów i wielkość oraz kolor słońca.

Poza opcjami wymienionymi wyżej, Celestial Bodies LiveWallpaper umożliwia także zmianę wyświetlanych klatek na sekundę i jakości samej tapety, co jest świetnym rozwiązaniem dla każdego, kto nie tylko lubi mieć ładnie wyglądającą tapetę, lecz ceni sobie również wydajność własnego urządzenia.

Wbrew pozorom, Celestial Bodies nie „muli” bardzo naszego urządzenia, a wszystko dlatego, że zajmuje jedynie ok. 20 MB pamięci RAM.

Na koniec wpisu o Celestial Bodies wspomnieć też trzeba o ciekawym efektecie wybuchu supernowej, który powstaje na ekranie wraz z naciśnięciem przez nas ekranu dotykowego.

Cena za samą aplikację z astronomicznymi tapetami na żywo wynosi nieco ponad cztery złote. Instalka dostępna jest w .

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button