Tripl – sprawdź, gdzie podróżują znajomi

Jeżeli interesujecie się podróżami i lubicie czytać o miejscach, w których aktualnie przebywają Wasi znajomi, z całą pewnością do gustu przypadnie Wam aplikacja o nazwie Tripl, którą postanowiliśmy Wam dzisiaj przedstawić.

Tripl generuje swego rodzaju elektroniczne pocztówki od znajomych. Działa on na bardzo prostej zasadzie. Jeżeli nasz kolega bądź koleżanka udostępni na swoim profilu na Facebooku obecną lokalizację, a najlepiej doda z niej także zdjęcia, aplikacja wyświetli nam ilustracje konkretnego miejsca oraz fotografie przedstawiające wypoczywającego znajomego.

Największą zaletą programu jest fakt, iż współpracuje on z Facebookiem, a także Instagramem. Dzięki temu możemy oglądać w nim pocztówki dotyczące znajomych bez potrzeby proszenia ich o rejestrację w Tripl (jeśli się na nią zdecydują, będą mogli, między innymi, komentować Wasze pocztówki czy udostępniać je). Jest to, według nas, ogromna zaleta. Szczególnie, że w obecnych czasach każdy ma już dość zakładania kont w portalach społecznościowych.

Pocztówki stworzone przez aplikację wyglądają ciekawie. Przykładowe możecie zobaczyć na screenie po prawej stronie tego wpisu. Oczywiście, nie można się tutaj spodziewać żadnej rewelacji. Jeżeli jednak interesujecie się tym, gdzie przebywają członkowie Waszej rodziny oraz wszyscy znajomi, na pewno Tripl będzie przez Was często używany.

Pod względem wizualnym sam program prezentuje się bardzo dobrze. Na iPadzie nie wygląda równie korzystnie, jak na iPhonie, choć nawet i w tym pierwszym przypadku nie jest tragicznie.  Dostępny w  Tripl interfejs nie posiada zbędnych opcji, a zawiera jedynie to, co potrzebne. Poruszanie się po nim również nie sprawia większych problemów, z czego na pewno większość z Was się ucieszy.

Opisywany w tym wpisie program znajdziecie w AppStore. Jest on do pobrania za darmo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button