Memgenerator – stwórz śmieszny obrazek na telefonie

Prosta aplikacja mobilna Memgenerator pozwala na telefonie stworzyć śmieszny obrazek z dolną belką znaną z popularnych w naszym kraju programów telewizyjnych, na przykład, Pamiętników z Wakacji czy Rozmów w Toku. To doskonały kreator memów.

Dolne belki  z takich programów jak „Dlaczego ja”, „Ukrywa prawda” czy „Pamiętniki z wakacji” są ostatnimi czasy bardzo często wykorzystywane przez internautów tworzących różnego rodzaju memy na strony ze śmiesznymi obrazkami. Nie do końca pojmujemy ten fenomen. Skoro już jednak on jest, to postanowiliśmy Wam przedstawić program, dzięki któremu Wy także będziecie w stanie tworzyć własne obrazki na wzór tych zamieszczanych w sieci.

Memgenerator jest bardzo prosty w obsłudze. Po jego uruchomieniu użytkownik ma możliwość wybrania interesującego go zdjęcia, a następnie zdecydowania się na konkretny szablon. Do wyboru mamy między innymi belki z programów „Uwaga!”, „Dlaczego ja?”, „Trudne Sprawy” i „Rozmowy w Toku”.

Oczywiście, każdy z pasków możemy edytować w dowolny sposób. Napisać możemy w nim imię bohatera danego zdjęcia, jego wiek, a także krótki opis. Przykłady znajdziecie na screenach oraz w Internecie. Zresztą wydaje nam się, że każdy z Was i tak dobrze wie, o co chodzi.

Opisywana aplikacja nie byłaby dobra, gdyby nie pozwalała na zapisywanie tworzonych w niej memów w telefonie. Dzięki tej opcji możemy sobie tworzyć śmieszne obrazki dosłownie w każdej wolnej chwili, a później pokazywać je znajomym czy przesłać do komputera.

Nie należy również zapominać, że Memgenerator pozwala na bardzo sprawne umieszczanie zrobionego przez nas mema na popularnym Facebooku, co jest jak najbardziej zaletą tego programu.

Jeżeli zawsze chcieliście zobaczyć, jak wyglądalibyście w „Pamiętnikach z Wakacji” czy „Rozmowach w Toku”, zachęcamy Was do odwiedzenia Marketplace, skąd można pobrać Memgenerator zupełnie za darmo.

1.9 / 5. Ocen: 9

Zakłady bukmacherskie

Back to top button