Pocket Planes – zapraszamy na wirtualny pokład

Pocket Planes to ciekawa, osadzona w 8-bitowym świecie, gra strategiczna, dzięki której każdy użytkownik smartfona może pochwalić się własnymi liniami lotniczymi oferującymi loty do najdalszych zakątków naszej planety.

W grze Pocket Planes jesteśmy zarządcami własnych linii lotniczych. Nasze główne zadanie polega w niej na wykonywaniu przeróżnych czynności pozwalających na rozwój naszej firmy. Przyjdzie nam zatem przede wszystkim planować podróże, kupować nowe maszyny, a także – rzecz jasna – zatrudniać pracowników. Wszystko to, oczywiście, po to, by powiększyć własny majątek.

Produkcja studia Mobage przypaść do gustu powinna fanom wszelkiej maści strategii, co jednak nie oznacza, że tylko im. Jeżeli tylko interesuje Was temat przewozu ludzi samolotami, to również, według nas, powinniście wypróbować opisywaną grę. Szczególnie, iż dostępny jest w niej łatwy do zrozumienia samouczek. Nie trzeba więc być doświadczonym graczem, by wiedzieć, o co właściwie w niej chodzi.

Pocket Planes pozwala nam na latanie samolotami do blisko 250 lotnisk w wielu krajach, wśród których znaleźć można warszawskie Okęcie. Warto też wspomnieć, iż możemy w grze zmieniać stroje pilotów, a nawet bezpośrednio wpływać na wygląd zewnętrzny samolotów naszych linii. Nie zabrakło też opcji umożliwiającej modyfikację silnika maszyn.

Oczywiście, żadnego ze wspomnianych zabiegów nie zrobimy za darmo. Na wszystko potrzebne są pieniądze. Skąd je pozyskać? Odpowiedź jest prosta – od klientów i to najlepiej tych bogatych, którzy zostawiają banknoty (można je kupić za prawdziwe pieniądze) mające w grze sporą wartość.

Oprawa graficzna gry z tego wpisu na jednych pewnie zrobi wrażenie, a na innych nie. Nam osobiście produkcje osadzone w pikselowych światach w stylu retro bardzo się podobają, jednak zdajemy sobie sprawę, że możemy należeć do mniej licznego grona graczy. Opinię odnośnie grafiki w Pocket Planes pozostawiamy zatem Wam.

Jeżeli macie ochotę sprawdzić się w roli zarządcy linii lotniczych, odsyłamy Was do Google Play, skąd możecie pobrać aplikację od Mobage zupełnie za darmo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button