Fruit Roll, czyli zakręcone owoce w akcji

Ostatnio bardzo rzadko zdarza się natrafić w Google Play na grę z dość oryginalną rozgrywką. Na szczęście znalezienie tego typu produkcji jeszcze z cudem nie graniczy, o czym mogliśmy się ostatnio przekonać, znajdując zakręconą grę zatytułowaną Fruit Roll.

Zasady gry we Fruit Roll nie należą do skomplikowanych. Zadaniem gracza we wspomnianej produkcji jest – jak w większości zręcznościówek – zbieranie turlającymi się owocami znajdujących się planszach gwiazdek, a także unikanie najróżniejszych przeszkód, począwszy od zwykłych przepaści, a zakończywszy na owadach czy duchach.

Celem rozgrywki nie jest ukończenie wcześniej przygotowanych plansz. Opisywana przez nas aplikacja od MPC Games należy bowiem do gier, w których gracz stara się zajść sterowanym przez siebie bohaterem jak najdalej jest to możliwe, a tym samym robi wszystko, by pobijać wyśrubowane przez siebie rekordy odległości. Właśnie chyba ze względu na to można nazwać Fruit Roll dobrą grą na zabicie krótkotrwałej nudy, a nie zajmującą wiele długich godzin.

Aplikację z tego wpisu na tle konkurencji wyróżnia fakt, iż można w niej zmieniać sterowanych przez nas bohaterów. Jeżeli więc, na przykład, uda nam się złapać na planszy truskawkę możemy się w nią zamienić. Musimy jednak przy tym pamiętać, jakie umiejętności posiada dany owoc. Każdy z nich stworzony jest bowiem do niszczenia innego typu przeciwnika, dlatego trzeba we Fruit Roll podejmować decyzje na bieżąco, co jest wcale prostym zadaniem, szczególnie na początku naszej przygody z grą.

Ludzie z MPC Games poza tradycyjnym trybem rozgrywki przygotowali również w swojej owocowej produkcji mini-gry. Aby je odblokować, należy zebrać odpowiednią liczbę gwiazdek. Niby nic wielkiego, ale motywuje nas nieco do gry i sprawia, że nie mamy wrażenia, iż nasze starania w zdobywaniu punktów pozbawione są sensu.

Oprawa graficzna Fruit Roll na kolana nie powala (chociaż do tragicznych nie należy). Zdecydowanie lepiej przypadły nam w niej do gustu efekty dźwiękowe. Muzyczka lecąca w tle jest miła dla ucha i nie denerwuje od samego początku. Jest jednak dość specyficzna i nie każdemu może się spodobać.

Zakręcone owoce znaleźć można w Google Play. Pobranie ich na smartfona nic nie kosztuje.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button