Fast Camera – szybciej zdjęć już się robić nie da

Jeżeli uważasz, że iPhone nie jest w stanie zrobić 600 zdjęć w ciągu jednej minuty, to znak, że jeszcze nie widziałeś aplikacji Fast Camera, dzięki której całkowicie znika problem z uchwyceniem na zdjęciach obiektów poruszających się w szybkim tempie.

Fast Camera pozwala swojemu użytkownikowi na wykonywanie ogromnej ilości zdjęć w możliwe jak najkrótszym czasie. Autorzy programu informują, że ich narzędzie jest w stanie wykonać nawet 600 zdjęć na minutę. Informacja ta jest jak najbardziej prawdziwa. Należy jednak mieć na uwadze fakt, iż fotki robione w tak zawrotnym tempie nie są najwyższej jakości i raczej nie spodobają się bardziej wymagającym iPhone’owcom.

Na szczęście istnieje w programie opcja, dzięki której można ustawić interesującą nas rozdzielczość zdjęcia, a co za tym idzie jego jakość. Jeśli jednak zdecydujemy się na fotki z najwyższej półki, musimy liczyć się z tym, że program zrobi ich mniej niż 400. Nie wydaje nam się jednak, by komuś potrzebna była aż tak liczba zdjęć (maksymalny limit można w każdej chwili zmienić w Ustawieniach).

Korzystanie z Fast Camery nikomu nie powinno sprawić większego problemu. Przy jej pierwszym uruchomieniu zdjęcia wykonywane są automatycznie, co jest swego rodzaju prezentacja możliwości. Można, oczywiście, zdecydować się na automatyczne robienie fotografii za każdym razem, ale dostępny jest też tryb, w którym wykorzystywany jest specjalnie przygotowany timer.

Osoby mające mało wolnego miejsca w pamięci iPhone’ów na pewno ucieszy wiadomość, że Fast Camera nie zapisuje „z automatu” wszystkich zrobionych przez siebie zdjęć. Oznacza to, że pozwala użytkownikowi wybrać jedynie najpotrzebniejsze fotografie, a to spora zaleta.

Opisywany w tym wpisie program znajdziecie w AppStore. Jego cena wynosi 0,79€, jednak warto od czasu do czasu na niego zerkać, gdyż często jest przeceniany do zera.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button