Interia Fakty – aplikacja dla tych, co ze wszystkim chcą być na bieżąco

Internetowy portal informacyjny Interia.pl wydał niedawno zupełnie nową aplikację mobilną dla swoich Czytelników. Jak prezentuje się ona na tle swoich konkurentek? Na to pytanie postaramy się udzielić Wam odpowiedzi w pozostałej części tego wpisu.

Aplikacja stworzona przez Interię oferuje swoim użytkownikom możliwość zapoznawania się z treścią wiadomości z wielu stron tematycznych. Poza tradycyjnymi informacjami odnośnie wydarzeń z Polski i ze świata, w opisywanym przez nas programie znaleźć można także coś dla fanów, między innymi, sportu, motoryzacji, nowych technologii, gier, kina (jest dostępny również repertuar kin)czy muzyki.

Poruszanie się pomiędzy newsami z różnych kategorii odbywa się w aplikacji za pomocą gestów. Oczywiście, istnieje opcja, by pojawiały się u nas jedynie wiadomości z wybranych wcześniej serwisów Interii. Dzięki temu kobiety nie są zmuszane do oglądania na swoich smartfonach super-szybkich samochodów, natomiast mężczyźni nie muszą zaprzątać sobie głowy informacjami odnośnie torebek z najnowszych kolekcji znanych projektantów.

Czytanie informacji w aplikacji od Interii jest tak samo dobre, jak w innych tego typu mobilnych produktach. Tekst jest czytelny, a zamieszczane obok niego zdjęcia nie rażą w oczy swoją bardzo słabą jakością. Inaczej mówiąc – nic nowego. Zupełnie inaczej jest w przypadku częstotliwości aktualizacji. W tym względzie Interia wydaje się bić swoją konkurencję na głowę, o czym przekonać się można porównując ją z chociażby Wirtualną Polską.

Na koniec warto jeszcze wspomnieć o dostępnej w programie funkcji zakładek. Dzięki niej możemy odłożyć sobie „na później” wybrane przez nas wiadomości. Opcja ta przydaje się szczególnie w działach, w których liczba newsów jest bardzo duża i ciężko jest znaleźć w nich informacje nawet sprzed kilku godzin. Interia udostępniła też dla swoich czytelników dział „Ulubione”. Nie wydaje nam się on jednak jakoś specjalnie użyteczny w tego typu aplikacji.

Program Interia Fakty znajdziecie w Google Play i AppStore. Oczywiście, w obu tych przypadkach jest on do pobrania za darmo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button