RMF On – dla tych, co lubią słuchać radia w smartfonie

Jeżeli lubicie słuchać różnych gatunków muzycznych, a póki co nie powstała jeszcze taka karta pamięci, która pomieściłaby wszystkie utwory muzyczne, jakie chcielibyście mieć zawsze przy sobie, powinniście zainteresować się aplikacją RMF On. To dzięki niej odkryłem, że znana polska stacja radiowa posiada więcej, niż tylko jeden blok muzyczny.

rmf1

RMF On to zbiór blisko 100 stacji, jakie posiada w swojej ofercie znane i lubiane przez wielu RMF FM. Do niedawna wydawało mi się, że to polskie radio nie zajmuje się niczym więcej poza utworami najbardziej „na czasie”. Tymczasem warto zwrócić uwagę, że dzięki aplikacji z tego wpisu możemy posłuchać „RMF-ki” emitującej tylko i wyłącznie, na przykład, muzykę elektroniczną, klasyczną, heavy metalową czy rockową. Co najważniejsze – wszystkie wspomniane stacje dostępne są całkowicie za darmo.

RMF On na pierwszy rzut oka wydaje się dość skomplikowaną w obsłudze aplikację. Nic bardziej mylnego. Po kilkunastu minutach spędzonych z programem, bez większego problemu można znaleźć w nim wszystko, czego się chce. Dostępna jest również opcja zapisywania ulubionych stacji. Dzięki niej można dostosować apkę do swoich potrzeb i nigdy więcej nie zawracać sobie głowy niepotrzebnymi dla nas opcjami.

rmf

To już standard, ale warto podkreślić, że w RMF On wyświetla tytuły każdego emitowanego utworu. Co więcej, dostępna jest również informacja o tytule albumu, z którego dana piosenka jest. Jeżeli więc lubicie słuchać radia, na pewno program z tego wpisu powinniście pobrać.

RMF On do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 6/10

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rmf

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button