Stop Snore – ,,antychrapacz”

Jeżeli macie problemy z chrapaniem podczas snu, bądź taki problem mają Wasze żony, bądź Wasi mężowie, powinniście wypróbować aplikację Stop Snore. Dzięki niej skutecznie oduczycie partnera wydawania dziwnych, gardłowo-nosowych dźwięków w trakcie snu. Jesteście ciekawi, czy narzędzie faktycznie działa? Sprawdziłam sama na sobie – zobaczcie jakie są wyniki testu.

Najpierw napiszę kilka ważnych informacji na temat funkcji programu. Działa on na takiej zasadzie, że kiedy ,,usłyszy” niepokojący dźwięk, dochodzący z naszych ust, wybija nas z ze snu, wydając wybrany przez nas dźwięk. Na początku pozwalamy aplikacji na dostęp do mikrofonu, ustalamy jego czułość – proponuję najwyższą i włączamy przycisk ,,sleep mode”. Ekran gaśnie, a narzędzie czuwa. Kiedy sobie spokojnie śpimy i przytrafi nam się dźwiękowa wpadka, urządzenie ożywa i wydaje dźwięk, który ma za zadanie zwrócić nam uwagę, że komuś może przeszkadzać nasze chrapanko.

Obok przycisku ,,sleep mode”, widnieje ikonka z możliwością zapisu z przebiegu naszego snu. Oczywiście uruchomienie te opcji wiąże się z dodatkowymi kosztami, także warto sobie odpuścić owe nagrywanie. Przejdźmy do wyników testów, jakie przeprowadziłam na samej sobie. Wybrałam dźwięk, który daje znać, kiedy z gardła wydobywa się nieproszony odgłos – mały piesek – tak nazywa się jeden z dostępnych dźwięków. Zaznaczam, że nie zdarza mi się chrapać podczas snu, jednak na potrzeby tego wpisu symulowałam kilka chrapnięć. Przede wszystkim należy mieć telefon blisko sobie, aby ,,usłyszał” nasze chrapnięcie. Wspomniane chrapnięcie musi być dość głośne, aby apka je wyłapała. Być może w nocy, kiedy jest zupełnie cicho, program będzie się sprawdzał lepiej – warto wypróbować Stop Snore. Chrapanie wielu osobom zniszczyło związki :)

Pobierz Stop Snore za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button