Rozwiąż zagadkę ludzkiej apokalipsy i odważ się zmierzyć z tajemniczą jaskinią

W kolejnym odcinku Pociągu do gier Damian przygotował coś dla wszystkich, którzy lubią przygodówki i co za tym idzie, nie boją się trochę pogłówkować, by odkryć niezwykłą tajemnicę.

Zaczął od The Cave, bardzo popularnej gry twórców słynnego Monkey Island. Rozpoczęcie rozgrywki wiąże się z wyborem trzech spośród siedmiu dostępnych bohaterów. Każdy z nich jest specyficzny i posiada unikalne umiejętności, przydające się w trakcie zabawy. Do naszej dyspozycji oddano: rozsądnego mnicha, poszukiwaczkę przygód, panią naukowiec, dzielnego rycerza, podróżniczkę w czasie oraz bliźniaki. Postaci poszukują w tytułowej jaskini „czegoś wyjątkowego” i ta rzecz zmienia się w zależności od tego, których bohaterów wybierzemy.

screen3

Kolejny tytuł, to The Silent Age, czyli coś dla wszystkich, którzy nie boją się mrocznych apokaliptycznych historii i do tego nie mają nic przeciwko podróżom w czasie. W grze wcielamy się w woźnego Joe, który pracuje w budynku Agencji Bezpieczeństwa Narodowego. Pewnego dnia nieznajomy umierający mężczyzna ostatnim tchem powierza nam niezwykle ważne zadanie – uratowanie świata. Na naszych barkach spoczywają więc losy ludzkości, a po piętach depcze nam policja, przekonana, że to my stoimy za morderstwem tajemniczego mężczyzny. Na szczęście otrzymaliśmy od niego niezwykłe urządzenie, dzięki któremu możemy przenosić się w czasie.

Dobrej zabawy w odkrywaniu tajemnic gadającej jaskini oraz w rozwiązywaniu zagadki ludzkiej apokalipsy!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button