FIFA 13 już w AppStore

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów piłki nożnej posiadających urządzenia z iOS-em: długo wyczekiwana FIFA 13 pojawiła się wreszcie w AppStore i już można ją sobie przetestować. Co nowego EA Sports wprowadziło w swojej piłkarskiej produkcji? O tym dowiecie się z pozostałej części tego wpisu.

Najnowsza odsłona gry FIFA pozwala nam na rozgrywanie meczów piłkarskich w ramach 30 lig z całego świata. Znaleźć możemy w niej możemy blisko 500 licencjonowanych klubów. Niestety, po raz kolejny już, zabrakło w tym gronie zespołów z polskiego podwórka. Nie jest to spora wada, lecz na pewno coś, o czym warto wspomnieć. Oczywiście, we wstępie nie można też zapomnieć o bohaterach gry, czyli piłkarzach – tych z prawdziwymi nazwiskami jest ponad 10 tysięcy. Każdy fan piłki nożnej powinien więc znaleźć w „Trzynastce” swojego boiskowego ulubieńca.

Lista trybów rozgrywki oferowanych w najnowszej odsłonie FIFY jest nieco bogatsza w porównaniu z poprzednimi wersjami produkcji. Znaleźć w niej możemy, standardowo, Mecz Towarzyski, a także Karierę, w której dostajemy szansę poprowadzenia swojego ukochanego klubu na sam szczyt ligowej tabeli. Najwięcej emocji wzbudza jednak bez dwóch zdań Multiplayer Online. Pozwala on nam na rywalizowanie z innymi graczami z całego świata. Żeby było jeszcze ciekawej, możemy w nim dołączać do wirtualnych lig oraz turniejów, co jest świetną propozycją dla każdego piłkarskiego maniaka.

Patrząc na FIFĘ 12, śmiało można dojść do wniosku, że jej następczyni prezentuje się pod względem wizualnym zdecydowanie korzystniej. Widać to szczególnie na Nowym iPadzie, choć i na pozostałych urządzeniach jest to dostrzegalne bez większego problemu.

W „Trzynastce” postanowiono nieco zmodyfikować system sterowania. Teraz, dzięki specjalnym przyciskom, łatwiej jest wykonać różne tricki, a także dostaje się możliwość przywołania kolegi z zespołu.

W chwili obecnej za najnowszą piłkarską grę od EA należy w AppStore zapłacić nieco ponad 5€. Kiedy możemy tej samej produkcji spodziewać się na Androidzie? Póki co ciężko jest odpowiedzieć na to pytanie. Wydaje nam się, iż jeszcze w tym tygodniu, lecz pewności nie mamy.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button