AppSale – promocje w AppStore #87

Witajcie w 87 odcinku cyklu AppSale. W tym wpisie znajdziecie cztery propozycje, które moim zdaniem zasługują na uwagę. Jeżeli nie chcecie wydawać nawet jednego dolara na gry, koniecznie pospieszcie się z pobieraniem dzisiejszych aplikacji. Dzięki skorzystaniu ze wszystkich promocji będziecie mogli zaoszczędzić około 40 złotych.

Produkcje, które wybrałam to: Castle Raid, Re-Volt Classic, Neon Wallpapers & Backgrounds, oraz Blek splats. Avoid the blob. Jeżeli jeszcze nie przekonaliście się do moim propozycji, przeczytajcie krótkie recenzje każdej z aplikacji.

Castle Raid

Castle Raid to gra z kategorii castle defense, w której staramy się za wszelką cenę zniszczyć i przejąć zamek wroga. Poza atakiem, musimy jednak przygotować również linię obrony. Do dyspozycji mamy piechotę, które przede wszystkim używa mieczy do walki, łuczników, oraz jeźdźców konnych stanowiących najsilniejszą ,,ludzką” broń. Dodatkowymi osobnikami w grze są zwykli robotnicy, których wysyłamy w celu zdobycia określonej ilości drewna.

Wśród dodatkowych, bonusowych przedmiotów obronnych warto wyróżnić rakiety wyrzucane z naszych wieżyczek, oraz rażący prądem deszcz. Do wyboru są dwa tryby gry: single, oraz multiplayer – bardzo ciekawie i przyjemnie pod względem graficznym. Spore możliwości rozwoju przy braku mikropłatności.

Przecena aplikacji z $0,99 na zero.

Item not available.

 

 

 

 Re-Volt Classic

O Re-Volt Classic niedawno pisałam, więc najlepiej będzie, jeżeli zajrzycie do wpisu pod tym linkiem. Tym, którym nie chce się cofać do starszych wpisów przypomnę fabułę i podstawowe możliwości produkcji.

Kojarzycie samochody sterowane radiem, którymi bawili się chłopcy na przydomowych boiskach? Właśnie takim samochodem-zabawką przyjdzie nam sterować w grze. Co prawda przez brak tutorialu początkowe minuty nie są najprostsze, lecz już po kilkunastu jesteśmy – można powiedzieć – mistrzami sterowania.

Akcja gry toczy się w realnym świecie. Ze względu na małe gabaryty samochodów, nawet niewielkie przedmioty jak na przykład krawężniki stają się wielkimi przeszkodami. Do odkrycia mamy ponad 12 tras i 40 mini-samochodzików. Zabawa jest przednia i można w grze spędzić kilka dobrych godzin.

Przecena z $5,99 na zero.

Item not available.

 

 

 

Neon Wallpapers & Backgrounds

neo

Macie już dość swoich iPhone’owych tapet? Zobaczcie jakie ciekawe propozycje mają dla Was autorzy aplikacji Neon Wallpapers. Wśród zakładek, dzięki którym wybieranie zdjęć będzie prostsze znajdziecie: popularne, losowe, oraz najnowsze.

Każda z tapet charakteryzuje się wyjątkową wyrazistością. Kolory są neonowe i można powiedzieć – rażą w oczy. Z tego co zdążyłam zauważyć, każdy powinien znaleźć coś dla siebie – zarówno kobiety, jak i mężczyźni, dzieci i dorośli.

Dolny pasek przydaje się do zaznaczania skórek jako ulubionych, oraz zapisywania poszczególnych zdjęć na swoim telefonie. Jeśli nie macie ciekawej aplki z tapetami, polecam!

Przecena z $0,99 na zero.

Item not available.

 

 

 

 Blek splats. Avoid the blob

Zadanie gracza w opisywanej aplikacji polega na wyczyszczeniu planszy z zalegających na niej kleksów. Początkowo nie wiedziałam jak mam się zabrać do gry, więc pacałam na oślep w miejsca gdzie występują ,,ćlapy”. Okazało się, że autorzy podeszli do zadania bardzo twórczo i zrobili z prostej gry prawdziwe arcydzieło.

Za pomocą własnych dłoni ,,wypuszczamy” na plansze kreskę, która odbijają się od czterech ścian, w końcu ląduje na kleksach, pochłaniając je i pędząc dalej, tworząc piękne wzory.

W trakcie zabawy należy unikać kontaktu z niektórymi przedmiotami. Zielone przedmioty mogą sprawić, że będziemy zmuszeni do rozpoczęcia gry od nowa. W obecnej chwili do przejścia jest 50 leveli, lecz autorzy zapewniają, że w najbliższym czasie mają w planach wstawić drugie tyle. Polecam!

Przecena z $1,99 na zero.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button