RollerCoaster Tycoon 4 – zbuduj nowoczesny park rozrywki

Jeżeli Waszym marzeniem jest zbudowanie wielkiego parku rozrywki, będziecie mogli przelać swoje fantazje na mobilne wesołe miasteczko. RollerCoaster Tycoon 4 to gra strategiczna od Atari, w której stajemy się właścicielami niewielkiej działalności, która dzięki prężnemu zarządzaniu przerodzi się w prawdziwe centrum rozrywki.

Głównym celem gracza jest stworzenie najlepszego parku rozrywki na świecie i osiągnięcie maksymalnej satysfakcji gości. Główną walutą w grze są złote monety, lecz to właśnie dzięki czerwonym biletom jesteśmy w stanie budować szybciej i kupować atrakcje, które przyciągają największą ilość klientów. Bilety można kupić w systemie mikropłatności (na start dostajemy ich 30).

Im więcej pieniędzy włożymy w park, tym lepiej będzie funkcjonował. Im lepiej będzie funkcjonował, tym więcej będziemy zarabiać i zyskiwać klientów. Im więcej zadowolonych gości, tym większa ilość punktów xp. Im Więcej punktów xp, tym wyższy poziom zaawansowania zyskujemy. Tak mniej więcej w skrócie można opisać zabawę.

Przejdźmy teraz do rzeczy, które mogą denerwować – przede wszystkim muzyka – jest męcząca i niezbyt przyjemna. Warto wyciszyć głośniki, bądź ustalić minimalną głośność. Zdarzyło mi się kilka razy, że gra się zacinała. Już przy pierwszym ładowaniu miałam problemy. Kolejne pojawiły się podczas pierwszych ,,potutorialowych” zakupach. Mam nadzieję, że to jednak chwilowa niedyspozycja.

W sklepie dla gracza znajdziemy dekoracje parku (mostki, drzewa itp.), hotele dla turystów, atrakcje, rollercoastery, budki z jedzeniem i piciem, specjalne bannery promocyjne itp. Jeżeli lubicie strategie, z pewnością będziecie zadowoleni z możliwości rozwoju parku rozrywki (o ile wcześniej nie zaczniecie kląć z powodu notorycznego wyrzucania z apki).

Cóż – gdyby nie błędy w aplikacji, byłoby całkiem dobrze. Jeżeli autorzy zrobią coś z problemami i zapewnią nieprzerwaną zabawę, będę mogła z czystym sumieniem polecić grę.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button