Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #44

Witajcie! Przed nami czterdziesty czwarty (Adam Mickiewicz prawdopodobnie byłby załamany) odcinek naszego promocyjnego cyklu Androidowe Okazje. Do końca wakacji pozostały dwa tygodnie, co oznacza, że najwyższy czas udać się na zasłużony wypoczynek. Jeśli już takowy macie za sobą, prawdopodobnie nieźle wypłukaliście się z kasy, a jeśli dopiero co na niego odkładacie – podejrzewamy, że nie możecie za dużo wydawać. Mimo to, mamy nadzieję, że znajdziecie parę złotówek na gry i aplikacje, które są obecnie dostępne w Google Play w promocyjnych cenach. Gwarantujemy, iż będziecie zadowoleni z zakupów!

Air Control

Praca na lotnisku nie należy do prostych zajęć. Gra o nazwie Air Control pomoże Wam się o tym przekonać. Wcielamy się w niej w postać osoby nadzorującej ruch nad lądowiskach różnego typu i – jak nietrudno się domyślić –  naszym zadaniem jest nie doprowadzić do jakiejkolwiek kolizji powietrznej.

Gra oferuje nam kilka plansz, w których staramy się uzyskać jak najlepszy rezultat punktowy. Do wyboru mamy nie tylko typowe lotniska, lecz również te umieszczone na chociażby maszynach wojennych.

Sterowanie jest proste do bólu, bowiem polega jedynie na przeciąganiu palcem po ekranie. W kwestii grafiki ciężko obrać jednoznaczne stanowisko. Na pewno gra wyglądem nie powala na kolana, choć nie można również o niej powiedzieć, że należy do brzydkich.

Air Control jest wyceniane na co dzień na $2,49. Przez pewien czas można zgarnąć tę produkcję za zaledwie 99 centów. Na pewno warto zastanowić się nad tą ofertą. Pobierz Air Control za $0,99 w Google Play.

Castle Raid 2

Ciekawie wyglądają gra strategiczna, w której mamy okazję udowodnić swoje umiejętności taktyczne, kierując poczynaniami wojsk składających się ze średniowiecznych rycerzy. Największą zaletą opisywanej apki jest bez wątpienia wybór między trybem Single oraz Multiplayer. Dzięki temu drugiemu możemy zmierzyć się przeciwko rzeczywistemu przeciwnikowi, a to wszystko przy użyciu tylko jednego urządzenia.

W Castle Raid 2 gracz ma ręce pełne roboty. Nie brakuje tutaj zadań do wykonania, a i na motywację nikt narzekać nie powinien. Autorzy gry przygotowali mnóstwo dodatków, które urozmaicają rozgrywkę oraz sprawiają, że nie nudzi się ona po kilkunastu minutach.

Oprawa audiowizualna zastosowana w dziele studia Arcticmill prezentuje się bardzo dobrze. Wszystkie elementy występujące w wirtualnym świecie są barwne i cieszą oko. Jeśli chodzi o dźwięki, po pewnym czasie zaczynają się nudzić. Nie ma jednak z tym jakiegoś dużego dramatu.

Gra Castle Raid 2 kosztuje zazwyczaj około trzech dolarów. Obecnie jest dostępna za jednego dolara i piętnaście centów. Pobierz Castle Raid 2 za $1,15 w Google Play.

Table Top Racing Premium

Gra samochodowa umiejscowiona w wirtualnym świecie pełnym zwyczajnych miejsc przerobionych na tory wyścigowe z prawdziwego zdarzenia. Jeżeli kiedykolwiek, będąc dzieciakami, organizowaliście zawody w gabinecie taty, wśród kosmetyków mamy albo w pokoju starszego brata – na pewno zakręci Wam się łezka w oku, spędzając czas z tym tytułem.

Table Top Racing Premium oferuje nam mnóstwo zabawy w kilku trybach gry. Jeżeli chcemy, możemy próbować swoich sił w pojedynczych rozgrywkach albo też zdecydować się na coś w rodzaju mistrzostw. Oczywiście, nie wszystko jest dostępne od samego początku i na wiele rzeczy trzeba sobie zapracować.

Liczba dostępnych samochodów w apce jest zadowalająca. Na pewno każdy z Was znajdzie coś dla siebie i będzie zadowolony. Podobnie powinno być w sprawie systemu sterowania wirtualnym pojazdem oraz oprawy graficznej. Ta ostatnia naprawdę bardzo potrafi przypaść do gustu i doprowadzić nas do szerokiego uśmiechu na twarzy.

Table Top Racing Premium jeszcze kilka dni temu można było kupić za $2,99Teraz cena tej apki wynosi jednego dolara i parę cenciaków. Pobierz Table Top Racing Premium za $1,15 w Google Play.

Dragon, Fly!

Dragon Fly! to jedna z najbardziej rozpoznawalnych gier na urządzenia mobilne. Nie trzeba być ekspertem od smartfonowego grania, aby stwierdzić, że jej bohaterem jest smok, którego największą pasją jest… unoszenie się wśród chmur.

To, co cechuje tę grę na tle innych, to przede wszystkim prostota. Nieskomplikowane jest tutaj zarówno sterowanie, jak i sama rozgrywka. Jeśli chodzi o tę pierwszą sprawę, wszystko sprowadza się do trzymania i puszczania palca na ekranie. Nie potrzeba jakichkolwiek tutoriali, aby to wyjaśniać. Na pewno każdy z Was od razu zorientuje się o co chodzi.

O rozgrywce można w zasadzie powiedzieć tylko tyle, że najważniejsze w niej jest ślizganie się smokiem między pagórkami i przemierzanie kolejnych metrów. Im lepszy rezultat wyrażony w przebytym dystansie, tym większa satysfakcja.

Mimo że gra Dragon Fly! dostępna jest również w wersji darmowej, warto zainteresować się wariantem Premium. Dlaczego? Bo odblokowuje nam wszystkie dostępne poziomy, a do tego jest wolny od uciążliwych reklam.

Apkę pobrać można w chwili obecnej za niecałego dolara. To o pięćdziesiąt procent mniej niż zwykle. Pobierz Dragon, Fly! za $0,99 w Google Play.

Maple Unlocker

Jeżeli szukacie dobrego odtwarzacza muzycznego, który jest stworzony z myślą o miłośnikach audiobooków, trafiliście w sam raz. Maple Unlocker nie jest wprawdzie popularnym programem, jednak co do jego funkcjonalności nie można mieć żadnych zastrzeżeń.

Dzięki aplikacji możemy słuchać swoich ulubionych utworów, a kiedy zapragniemy wyłączyć solówki gitarowe i zamiast tego raczyć się słowami napisanymi przez jakiegoś pisarza, po prostu wybieramy odpowiedni plik i gotowe. Najważniejszą cechą Maple Unlocker są mobilne zakładki pozwalające nam na zapisywanie nie tylko jednego, lecz kilku momentów, w których skończyliśmy słuchanie czy to Rolling Stonesów, czy Stephena Kinga.

maple

Interfejs programu jest bardzo surowy i jest to zdecydowanie spora wada. Co do reszty dostępnych w nich funkcji (equalizer, zmieniacz tempa oraz wzmacniacz basu) na pewno każdy z Was się bardzo szybko przekona.

Maple Unlocker to w chwili obecnej wydatek rzędu jednego dolara i pięćdziesięciu centów. Dużo? Weźcie pod uwagę, że jeszcze niedawno cena wynosiła prawie dwa razy tyle. Pobierz Maple Unlocker za $1,50 w Google Play.

Jeżeli doszliście do tego momentu, wiedzcie, że właśnie udało Wam się przeczytać kolejny cykl Androidowych Okazji. Czy Wam się spodobał, czy nie – ciężko nam obiektywnie do tego podejść. Mamy nadzieję, że nie macie do nas zbyt wiele uwag, ale jeśli jakieś macie… odezwijcie się w komentarzach albo na e-maila. Pozdrowienia! :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button