Dragger HD – ożywianie przyjaciół

Żółty potworek z jednym okiem ma niezwykłe zadanie do spełnienia. Musi ożywić swoich czerwonych przyjaciół ze stanu hibernacji, zbierając przy tym gwiazdki, które dają awans do kolejnego etapu. Jeżeli macie ochotę na kolorową, bardzo ciekawą i jednocześnie dość prostą (początkowo) gierkę, Dragger HD będzie idealnym rozwiązaniem.

Gracz w opisywanej produkcji wciela się w postać żółtej kuleczki, która dysponuje mocą wystrzeliwania z jednego miejsca w długie z dużą siłą. Pierwszym celem stają się przyjaciele, którzy nie są w stanie się ruszać. Dopiero kiedy dotkniemy ich swoim słodkim ciałkiem – ożywają. Połowa sukcesu za nami.

Do dyspozycji oddano nam określoną ilość ruchów, dlatego należy przykładać się do każdego odbicia, by wszyscy znajomi zostali ocaleni – w przeciwnym razie ponosimy klęskę. Dodatkowym utrudnieniem w grze są gwiazdki, które należy zebrać, aby przejść etap (od 1 do 3). Zwykle jest tak, że siłą wyrzutowa kieruje nas i tak w którąś z gwiazdek, więc nie trzeba się o to zbytnio martwić.

Do przejścia w Dragger HD jest tak duża ilość etapów, że nie jestem w stanie tego nawet zliczyć. Gra się szybko i przyjemnie. Przemieszczamy się po planszy z różnymi światami wewnątrz. Każdy charakteryzuje się innym wyglądem i innymi zadaniami.

Pobierz Dragger HD za darmo w Google Play.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

 

Zakłady bukmacherskie

Back to top button