Bombshells – futurystyczna strzelanka lotnicza

Czasy, w których planetę przed zagładą ratowali umięśnieni, przystojni mężczyźni, dawno się skończyły. Obecnie funkcję bohaterów sprawują kobiety, o czym możemy przekonać się, grając w produkcję o nazwie „Bombshells: Hell’s Bellestore”.

W grze wcielamy się w postać jednej z trzech pięknych pilotek z planety Ziemia. Jak to zwykle bywa w tego typu produkcjach, naszym głównym celem jest sterowanie futurystycznymi, latającymi pojazdami oraz niszczenie atakujących nas statków należących do wrogów.

Lotnicza strzelanka od Glu Mobile pozwala nam na stoczenie ogromnej ilości pojedynków podniebnych. Po zakończeniu każdego z nich istnieje szansa ulepszenia statku. Autorzy gry informują, że w ich tworze dostępnych jest blisko 200 różnego rodzaju pojazdów, wyrzutni i armat. Nie trzeba więc chyba nikogo z Was przekonywać, iż gra Bombshells nie jest kolejną „pięciominutówką”, którą usuwa się ze smartfona po trzech, czterech uruchomieniach.

Niewątpliwą zaletą opisywanej przez nas aplikacji jest bez wątpienia również dostępny w niej tryb rozgrywki wieloosobowej. Jak się domyślacie, pozwala on nam na rywalizację przez sieć z innymi graczami. Niestety, gra na razie nie jest na tyle popularna, by można w niej było bez najmniejszego problemu poszukać chętnych do gry. Wydaje nam się jednak, iż za jakiś czas ten stan rzeczy może ulec zmianie.

Oprawa graficzna zastosowana w Bombshells robi pozytywne wrażenie od samego początku. Latające pojazdy, mimo że przypominające te z filmów Sci-Fi, wyglądają w grze dość realistycznie, podobnie zresztą jak otaczające je środowisko, czyli różnego rodzaju lądowiska oraz budynki.

Frajdę z gry popsuć mogą w tym przypadku chyba jedynie wszechobecne (nachalnie polecające się) mikrotransakcje. Osoby, które postanowią wydać na Bombshells nieco prawdziwej gotówki mogą liczyć na naprawdę spore ułatwienia. I nie chodzi tu tylko to, że mogą oni pozwolić sobie na szybkie uzbieranie wirtualnej waluty na daną cześć do pojazdu. Glu Mobile wymyśliło bowiem, że zaoferuje swoim fanom…niezniszczalny pojazd. Wydaje się to być lekką przesadą, jednak być może znajdą się tacy, których bawi przechodzenie gry na ultra-łatwym poziomie trudności.

Opisywana  w tym wpisie produkcja jest dostępna w Google Play i AppStore. Choć występują w niej mikrotransakcje, możemy nazwać ją darmową, gdyż – przy odrobinie wysiłku – możemy przejść ją bez potrzeby sięgania do kieszeni z prawdziwymi pieniędzmi.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button