One Up! – ekstremalne skakanie w górę

Pamiętacie Icy Towera? Głupie pytanie, pamiętają go niemal wszyscy. Co zatem powiedzielibyście na grę, która przypomina tę kultową przed chwilą wspomnianą, lecz dodaje do niej coś nowego, coś bardziej ekstremalnego? Zainteresowani? Zachęcam Was zatem do wypróbowania możliwości apki o nazwie One Up.

W One Up wcielamy się w nieprzedstawioną nam postać, której zadaniem jest dotarcie na samą górę planszy. Mimo że całą ideę gry udało się przedstawić w jednym zdaniu, możecie wierzyć mi na słowo – One Up nie jest wcale łatwą produkcją. Szczególnie, jeśli zręczność i refleks nie są naszymi mocnymi atutami.

W przeciwieństwie do Icy Towera, w One Up nie śrubujemy własnych rekordów, a przechodzimy przygotowane przez autorów levele. Tych póki co jest zaledwie dwadzieścia pięć, ale mam nadzieję, że wkrótce pojawią się nowe.

Czym przede wszystkim gra z tego wpisu przypadła mi do gustu? Brak w niej monotonności, którą w Icy Towerze daje się odczuwać. Osobiście nie mogłem długo skakać bez przerwy na podobnych do siebie platformach, by pobić własny rekord. Tutaj natomiast musimy pokonywać rozmaite przeszkody w postaci poruszających się kół czy innych elementów. A to już dużo większa frajda!

One Up jest grą darmową. To spory plus, bo produkcja naprawdę ma fajny pomysł i dobrze prezentującą się grafikę. Oby tylko aktualizacji było do niej sporo…

One Up do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button