AppSale – promocje w AppStore #26

Jesteście ciekawi jakie aplikacje postanowiliśmy Wam przedstawić w dzisiejszym odcinku AppSale? Przede wszystkim to, czego młodzi użytkownicy jałbuszkowych urządzeń najbardziej pragną: mobilne gry, aplikacje umożliwiające personalizację iPhona, oraz kilka propozycji dla najmłodszych Czytelników appsblog.pl. Przeceny w AppStore to  standard, sztuką jest natomiast spośród setek wyprzedawanych apek wybrać te, które ludzie polubią. Pobieramy, testujemy i wstawiamy najlepsze AppStore’owskie przecenki. Mamy nadzieję, że póki co wychodzi nam to całkiem nieźle ;)

 

monester1. Monster Meltdown to pierwsza propozycja na dziś. Gracze, którzy przepadają za niebanalnymi produkcjami, powinni zainteresować się aplikacją, w której ich zadaniem będzie teleportacja robota w takie miejsca, aby umożliwić potworom dostanie się do wyjścia, bez szkody dla głównego bohatera.

Należy zwracać uwagę na odległość, w jakiej pozostajemy od stwora – jeżeli dotknie naszej postaci – tracimy życie i zaczynamy od początku. Twórcy aplikacji o nazwie Monster Meltdown przygotowali dla użytkowników 60 leveli, w których należy wykazać się logicznym myśleniem, podczas obmyślania kolejnych kroków.

Gierka została przeceniona z $0,99 na $0,00 – nie warto czekać, aż cena powróci do normy – testujcie i decydujcie, czy tego typu produkcja sprawdzi się na Waszych smartfonach.

Pobierz Monster Meltdown za darmo w AppStore.

 

swor2. Swordigo to ciekawa platformówka, w której gracz wciela się w postać chłopca poruszającego się po leśnych drogach.  Biegając po platformie, musimy uważać na pająki i inne stwory, które są swoistymi przeszkadzajkami i czyhają na nasze życie.

Przemierzając kolejne metry w grze, musimy zwracać uwagę na postaci, które mijamy – należy wysłuchać co mają do powiedzenia i stosować się do ich rad. Sterowanie w Swordigo jest bardzo proste. Na początku używamy jedynie strzałek w prawo i w lewo, oraz skoku.

Kiedy dojdziemy do sklepu, otrzymamy obroń, w postaci kija, którym bohater może wymachiwać i unicestwiać potworki. Podczas gry można tworzyć combo-skoki poprzez przytrzymywanie, lub podwójne naciśniecie guzika skoku.

Przecena z $0,99 na zero.

Pobierz Swordigo za darmo w AppStore.

 

tacz3. One Touch Dial – iOS charakteryzuje się przede wszystkim tym, że mało jest w nim opcji personalizacji. Twórcy aplikacji o nazwie One Touch Dial stwierdzili, że jakoś trzeba pomóc biednym użytkownikom w szybkim łączeniu się ze znajomymi. Stworzono narzędzie, dzięki któremu na pulpicie naszego urządzenia powstają ikonki, które bezpośrednio przenoszą nas do wybranej wcześniej komendy.

Jeżeli mamy ochotę na pulpitowy skrót z bezpośrednim połączeniem do mamy, bądź taty – nic prostszego. Wystarczy wybrać w opcjach przycisk połączenia, wstawić zdjęcie oraz numer telefonu i cieszyć się natychmiastowym połączeniem do rodziców, bez konieczności wchodzenia w kontakty.

To samo tyczy się smsa, facebooka, skype, czy maila. Aplikacja bardzo przydatna – szczególnie dla osób, które narzekają na słabą personalizację w iPhonach. Przecenka z $1,99.

Pobierz One Touch Dial za darmo w AppStore.

 

bajka4. Millie & The Lost Key – czyli bajka z mobilnymi mini-gierkami w tle. Jeżeli macie pod opieką maluchy, z pewnością powinna zainteresować Was aplikacja, o której właśnie czytacie. Millie & The Lost Key to bajka, która umożliwia wsłuchiwanie się w przyjemny głos lektora, lub czytanie całych zdań samodzielnie.

Wbudowane obiekty poruszają się w chwili, gdy dziecko dotknie wybranej części ekranu. Każda ,,strona” bajki posiada jakąś animowaną zabawę ukrytą na obrazku. Możecie być pewni, że Wasze maluchy będą przeszczęśliwe.

Apka dodatkowo umożliwia naukę języka angielskiego. Zdanie formułowane są w prosty sposób, a słowa użyte w tekście nie sprawiają problemu początkującym. Przecena z $1,99 na zero.

Pobierz Millie & The Lost Key za darmo w AppStore.

 

fire5. Fireflies! – kolejna gierka dla najmłodszych, która umożliwia zabawę polegającą na łapaniu motyli. Wbrew pozorom, granie nie jest taka prosta. Należy łapać świecące, małe stworzenia za pomocą dotykania palcem w określone miejsca na ekranie. W każdym etapie mamy pewne minimum do wynikania.

Jeżeli uda nam się złapać 2/2 świecące motyle, mamy szansę na awans do kolejnego lewelu. Etapów w grze jest bardzo dużo, dzięki czemu zabawa nie kończy się po kilkunastu minutach spędzonych non stop na grze.

AppStore przecenił aplikacje z $0,99.

Pobierz Fireflies! za darmo w AppStore.

 

tribal6. Tribal Quest – platformówka, w której zadaniem gracza jest wypełnianie misji określonych przed rozpoczęciem etapu. W grze wcielamy się w postać bohatera o zwierzęco-roboczych kształtach, który porusza się za naszym pośrednictwem po interesującej planszy, na której zbiera określone fanty.

W zadaniach wskazanych na początku levelu często pojawia się liczba monet, jakie musimy zebrać podczas biegu. Zdarza się również, że mamy określoną odległość do pokonania. Gra może nie jest najlepiej wykonana, jednak dla fanów tego typu produkcji nie będzie to problemem. Polecamy.

Do tej pory za Tribal Quest trzeba było zapłacić $1,99. Obecnie apka jest darmowa.

Pobierz Tribal Quest za darmo w AppStore.

 

To wszystko, co przygotowaliśmy dla Was w dzisiejszym odcinku AppSale. Mamy nadzieję, że każdy się skusił na co najmniej jedną produkcję. Oczekujcie kolejnego cyklu już pod koniec tygodnia – mamy nadzieję, że AppStore przygotuje dla swoich wiernych użytkowników wyjątkowe przeceny, które będziemy mogli Wam przedstawić wraz z opisem i naszą opinią.

 

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button