25 miliardów pobrań. Google Play świętuje!

Google ogłosiło wczoraj, że w sklepie Play miało miejsce już 25-miliardowe pobranie aplikacji. Z racji tego, iż jest to całkiem spore osiągnięcie, przygotowano dla Androidowców specjalną promocję, w ramach której mogą oni ściągnąć za półdarmo wiele ciekawych tytułów od mniej lub bardziej znanych producentów gier.

Przedstawiciele firmy Google o 25-miliardowym pobraniu poinformowali za pomocą serwisu Twitter. Na szczęście, na krótkim komentarzu ( a właściwie informacji) nie skończyło się celebrowanie ważnego wydarzenia, jakim bez wątpienia jest osiągnięcie tak wysokiej liczby pobrań z wirtualnego sklepu dla Androidowców.

Warto wspomnieć również, że wczoraj gigant z Mountain View pochwalił się, iż w jego Play znajduje się już ponad 675 tysięcy programów i gier. Nic więc dziwnego, że ostatecznie nie ograniczono świętowania na jeden dzień, a rozłożono je na calutki tydzień.

Począwszy od 26 września, w Google Play pojawiać się mają każdego dnia (przez 7 dni) promocje cenowe na najciekawsze produkty mobilne na Androida. I wcale nie byle jakie promocje – zdecydowano się bowiem każdy tytuł przecenić do zaledwie…25 centów, co w przeliczeniu na nasze polskie złotówki daje 80 groszy!

Wśród dostępnych za wspomnianą niewielką kwotę produkcji znaleźć można zarówno godne uwagi gry, jak i ciekawe, przydatne aplikacje.

Miłośnicy grania na urządzeniach z Androidem na pewno powinni zainteresować się ofertą specjalną na Angry Birds Space Premium, The Cat in the Hat, Granny Smith, Symphony of Eternity, Sudoku, Asphalt 7: Heat czy NFL Kicker 13. Nie można zapominać też o polskim akcencie w opisywanej promocji, czyli grze Let’s Create! Pottery stworzonej przez nasze rodzime studio Infinite Dreams.

Jeśli chodzi o programy, to za mniej niż złotówkę można obecnie zainstalować na swoim urządzeniu pakiet biurowy OfficeSuite Pro 6, aplikację dla biegaczy o nazwie runtastic PRO, Draw Something i przydatny Tasks.

Jeżeli wśród wyżej wymienionych tytułów znaleźliście coś, co chcielibyście pobrać, radzimy się pospieszyć. Za kilka godzin pojawić się bowiem powinna nowa oferta z kolejną porcją przecenionych produktów.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button