Push The Box – uratuj zielone świnki!

W grze Push The Box głównymi bohaterami są małe zielone świnki. Prawdopodobnie pochodzi to od znanej chyba każdemu gry : Angry Birds. Może te małe zielone istoty to ich krewni? Jeśli kochasz tą grę – Push the box jest dla ciebie!

Zapewne powrócisz do dzieciństwa, gdy rodzice czytali ci twoje ulubione bajki na dobranoc. Założę się, że wielu z was uwielbiało opowiadanie o 3 uroczych świnkach, które uciekały przed okrutnym wilkiem chcącym zniszczyć im dom. Teraz możecie odświeżyć wspomnienia dzięki tej grze.

Jak pewnie wiesz aplikacja wymaga trochę logiki i strategii, aby przejść poziom.
3 małe świnki zostały uwięzione przez kapryśnego wilka. Pomóż im za pomocą ich kuzyna!

W każdym poziomie spotkasz się z wieloma pudełkami porozstawianymi tak, aby jak najbardziej przeszkodzić Ci w dotarciu do świnek. Chciałyby wyjść, lecz same sobie nie poradzą.

Sterowanie jest bardzo proste. Należy kliknąć na Oink-oink i przeciągnąć go tam, gdzie chcesz, żeby szedł, ukrył lub przeniósł pola. Możesz przybliżyć i oddalić ekran klikając na lupę.

Grafika jest całkiem niezła. Jest jasno i przytulnie. Jasne zabarwienie tej gry jest bardzo dobrą cechą. Gładkie wykorzystanie animacji jest niezwykłe.

Polecamy!
Za darmo i w wersji płatnej w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button