Tank Riders – zniszcz czołgi wrogów!

Gra Tank Riders została stworzona przez Polarbit. Są dostępne dwa tryby: singleplayer jak i multiplayer. Wszystko toczy się w kilku trójwymiarowych sceneriach. Jest to niezwykłe. Dodatkowo mamy mapkę, dzięki czemu możemy się precyzyjnie schować przed przeciwnikami.

W Tank Riders na początku mamy 5 poziomów, które są samouczkami. Możemy dowiedzieć się o co chodzi, jak sterować. Po zakończeniu każdego poziomu gracz jest oceniany systemem 3 gwiazdek. Podsumowane są w tym m.in. prędkość.

W aplikacji tej siadamy za sterami czołgu i próbujemy zniszczyć naszych wrogów. Mamy do wyboru różne bronie. Są tą przede wszystkim: pociski artyleryjskie, moździerze jak i rakiety. Oczywiście to nie wszystko!

Sterowanie to jeden z najbardziej frustrujących elementów tej gry. Możemy poruszać się za pomocą wirtualnego joysticka znajdującego się po lewej stronie ekranu. Atakowanie tymczasem odbywa się dotykając miejsca w którym chcemy aby pocisk uderzył.

Pociski odbijają się od ścian, albo niszczą czołgi znajdujące się bardzo blisko nich. Czasami pocisk zakręca, dzięki czemu możemy zabić wroga, który jest za ścianą bądź drewnianym pudłem.

Podobnie jak inne gry firmy Polarbit, Riders Tank wygląda świetnie. Wizualizacje 3D są ostre i uderzające, a muzyka jest irytująco chwytliwa.

Polecamy!
Za darmo i w wersji płatnej za 3,18zł w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button