Hungry Shark 3 – zapoluj na ryby, ludzi i inne rekiny!

Lubicie rekiny? Zatem filmy takie jak „Szczęki”, czy „Piekielna głębia” na pewno nie są wam obce. Gatunków rekinów jest naprawdę sporo. Każdy z nich równie niebezpieczny. Oczywiście jeśli ktoś interesuje się nimi jako zwierzętami zapewne wie, że rekiny nie polują na ludzi. Wręcz boją się nas i do póki nikt ich nie zaczepia, one również w nikogo nie zaczepiają. Filmy rzecz jasna uczyniły z nich potwory. Jednak jeśli chcecie się trochę wyżyć i choć na chwilę stać się takim rekinem ludojadem, który tylko kłapie pyskiem by coś upolowac, to Hungry Shark będzie tutaj zdecydowanie najodpowiedniejsza grą.

 

Hungry Shark 3 jest już trzecią odsłoną tej gry. Jest to gra zręcznościowa. Po uruchomieniu jej i wejściu w opcje, otrzymujemy możliwość sterowania na dwa sposoby. Jednym jest Touch, czyli sterowanie poprzez dotykanie ekranu, oraz Tilt, czyli poruszanie naszym telefonem. Gdy wdusimy przycisk Play zaczynamy nasze polowanie. Pływamy naszym rekinem i zjadamy ofiary. Tutaj mamy do dyspozycji kilka rodzajów. Możemy bowiem zapolować na ludzi, inne rekiny, kraby, różnego rodzaju ryby. Oczywiście jeśli trafimy na niewłaściwą rybę lub meduzę, to nasz poziom pożywienia drastycznie spadnie. Należy również uważać na ogień, wydobywający się z rafy koralowej. Im więcej zjemy tym szybciej nasz rekin urośnie oraz będzie się poruszał, ale trzeba wtedy również więcej jeść.

 

Grafika jest naprawdę miła dla oka. Muzyka odpowiednia, a dźwięki tylko dodadzą całości animuszu. Ludzi krzyczą, a przy gryzieniu ryb słychać szczęknięcia.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button