Asura Cross – bijatyka w starym stylu

Tym razem produkcja od twórców takich hitów jak Zenonia, Cartoon Wars czy Air Penguin. Można więc spodziewać się dobrej gry, niezależnie od jej typu. Gamevil przyzwyczaiło nas właśnie do tego, że wszystkie aplikacje, które stworzyli były wysokiej jakości i grało się w nie świetnie.

Asura Cross to zwykła „bijatyka”, jakich mnóstwo znaleźć możemy na konsolach, czy choćby na PCtach. Naszym bohaterem jest Jin. Przez całą grę poznawać będziemy jego historię. Powraca on do domu, w rodzinne strony i od tego właściwie wszystko się zaczyna. Mamy tutaj naprawdę rozbudowaną fabułę i jest ona dość ciekawa. Nie zdradzimy niestety nic więcej. Okazuje się jednak, że nasze decyzje, które podejmiemy w trakcie rozgrywki będą wpływać na to, co będzie się działo dalej. Można więc pokusić się o różny sposób rozgrywki zaczynając każdego razu od nowa, żeby odkryć to, czego nie widzieliśmy wcześniej.

W grze oprócz „Story Mode” znajdziemy także inne tryby rozgrywki. PVP – gramy z innym graczem przez Bluetooth, Arcade mode, Practice mode. W grze wybrać możemy jednego z 8 bohaterów. Każdy z nich ma unikalne umiejętności i swój własny styl walki.

Sterowanie rozwiązano w miarę sensownie, za pomocą pada i kilku przycisków funkcyjnych. Można tworzyć skomplikowane combosy jak i proste ciosy. Niestety te drugie sprawdzają się tylko na samym początku rozgrywki. Później niestety robi się trudno i niełatwo jest pokonać przeciwników, bo ci stawiają naprawdę zdecydowany opór.

Gra, jak przystało na Gamevil, wykonana jest bardzo dobrze. Świetna muzyka oraz fantastyczna grafika. Wszystko to jednak wymaga w miarę dobrego sprzętu, więc słabsze telefony niestety odpadają i nie uruchomimy na nich tej gry.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button