Informator dla Maturzystów – za 105 dni matura!

Niedawno odbyły się, bądź też odbywają się jeszcze ostatnie studniówki. Teoretycznie są to ostatnie bale przed maturą, która już za 105dni. Niektórzy niestety jeszcze nie są zdecydowani co robić w przyszłości i na jakie studia się wybrać. Trzeba się zdecydować do końca stycznia, bo wtedy to podane muszą zostać już ostateczne wybory co do tego z jakich przedmiotów będzie pisana matura. A każdy kierunek ma inne wymagania.

Przychodzimy z pomocą tydzień przed terminem prezentując aplikacje, gdzie zebrano wszystkie potrzebne informacje. Nie trzeba było robić tego wcześniej, gdyż wiadomo, że teraz wszyscy robią wszystko na ostatnią chwilę i ostateczne decyzje podejmować będą i tak podczas wypisywania deklaracji maturalnej. Stąd też doskonałym pomysłem jest posiadanie przy sobie prezentowanej dziś aplikacji, która pozwoli na odpowiedni wybór.

Informator dla Maturzystów pozwala na wyszukiwanie wszystkich uczelni i kierunków w Polsce. Mamy uczelnie publiczne oraz niepubliczne, wymagania rekrutacyjne, dodatkowe informacje o limicie miejsc oraz wyszukiwarkę, która pozwoli nam na zorientowanie się w świecie studenckim.

W aplikacji znajdziemy także poradniki. Jak wybrać studia, jak się na nie dostać oraz jak przeżyć pierwszy rok. Mamy także ogólne zasady przyjmowania kandydatów. Wszystko to może okazać się przydatne. Bardzo fajnie, że wszystko można mieć w jednym miejscu, bez szukania w Internecie i oczywiście – bez jego używania. Aplikacja działa w trybie offline.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button