Steampunk Racing 3D – wyścigi w ciekawej stylistyce

Fanów stylu steampunk w Polsce mamy całe mnóstwo. Każdy z nich uwielbia to i często robi wszystko, żeby się tym otoczyć. Tym razem gra, która utrzymana jest dokładnie w takim klimacie i co ciekawe, spodobać może się wszystkim. Nie tylko fanom steampunku.

Gra ta, jak można domyślić się po nazwie, to wyścigi. Nie jest to jednak żaden symulator, lecz bardzo prosta zręcznościówka, jakich wiele w Google Play. W grach tego typu mogliśmy korzystać z wielu broni oraz różnego rodzaju usprawnień, czy też dopalaczy.

Gra na samym początku pyta nas, czy chcemy przejść krótki tutorial, który wytłumaczy nam wszystkie zasady gry, sterowanie oraz korzystanie z bonusów. Na szczęście możemy go pominąć, bo wiadomo, że każdy prawdziwy Polak radzi sobie bez instrukcji!

Po przebrnięciu przez samouczek wybieramy jeden z głównych trybów rozgrywki. Kampania, multiplayer oraz próby czasowe. Co ciekawe – w trybie multiplayer możemy grać lokalnie, albo przez Internet wraz z maksymalnie pięcioma innymi graczami.

Grafika utrzymana jest w bardzo surowej stylistyce. Doskonale odzwierciedla to klimat steampunku. Niestety można było pokusić się o więcej detali, które wpłynęłyby zdecydowanie na klimat gry. Oczywiście całkiem pozytywnie. Mocną stroną są tutaj modele samochodów, które doskonale pasują do reszty. W tle usłyszymy dość przyjemną muzykę, a wszystkie odgłosy również nie odbiegają od klimatu.

Niestety czasem gra potrafi się wyłączyć bez wiadomego powodu. Możliwe, że jest to po prostu głupi błąd, który łatwo naprawić. Kolejnym minusem jest także brak możliwości przełączenia sterowania na przyciski, które to są czasem wygodniejsze, niż używanie akcelerometru. Na przykład podczas leżenia w łóżku.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button